Wpis z mikrobloga

Podpowiedzcie mirabelki i mirki co mogę sprezentować swojej 58 letniej mamie na urodziny? Perfumy kupuję na każde okazje, więc matka pewnie ma z 10 nieotwartych flakonów w szafie, więc nie chciałbym dokładać jej na siłę kolejnych do kolekcji. Myślę nad jakąś biżuterią, ale z tego co wiem mamuśka ogólnie za nią nie przepada. Jakieś tam kolczyki nosi, ale byle nie było żadnych świecidełek, diamencików itd. Zegarek to tak z musu nosi ten sam od dawna itd. Książek nie czyta, filmów nie ogląda raczej. W sumie to smutno napisać, ale raczej ma niewiele zainteresowań poza pójściem do pracy, czy w lecie jeżdżeniu na działkę (jest samotna od kilku lat). I tak w sumie oprócz tej czekolady i pomarańczy chciałbym jej coś kupić jeszcze, ale po tylu latach ciężko mi wyjść poza to co zawsze dostawała przy takich okazjach i nie mam trochę pomysłu.

#pomocy #prezent #mama #rozowepaski
  • 12
@wisnia14: Ok dzięki wielkie na to nie wpadłem. Wiem, że w domu na kilku półkach są jakieś zdjęcia. Jej ze swoją mamą, ze mną. To jest dobry trop :)
@jalowo_godka: I to też jest zajebiste. Aż wstyd się przyznać, ale chyba znacie moją mamę lepiej ode mnie, bo nic jej tak nie cieszy z tego co wiem jak dobry obiad i słodycze to zamiast kupować kolejną Milkę zabiorę ją do
@thisismaddnes: wyjście razem jak wyżej masz wspominane, albo voucher na jakieś zabiegi czy coś. Z bardziej babskich jakieś akcesoria typu torebka, rękawiczki, może jakaś drobna elektronika? Dobre jakościowo wini czy coś do jedzenia, co lubi najbardziej, ja np jako dodatek do prezentu dorzucam jakieś wyszukane czekolady, wino, orzechy, czy inne tego typu np Tacie wybieram sery albo wyroby mięsne takie z wyższej półki, ewentualnie idąc za pomysłem ramki możesz się zastanowić
@Dzordz: A AC/DC wypuściło coś nowego, bo wiem, że mamuśka słuchała namiętnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@matra: Jakkolwiek to zabrzmi to wiem, że mamuśka ma pełną szafkę alkoholi i słodyczy, bo wiesz.. służba zdrowia to pacjenci wiecznie coś wciskają. Kupię Jej czapkę z pomponem, bo ostatnio podwoziłem ją na targ, bo miałem po drodze i była wiem po czapkę, ale nic nie kupiła. A wiem w