Wpis z mikrobloga

Jestem różowym paskiem. Brzydzę się zdradą i #!$%@?. Nie pojmuję zachowania Seby z tej historii. Kolego @Klopsztanga - jesteś gość, gdyby każdy zdradzany miał przy sobie kogoś takiego jak Ty (no i nieco oleju w głowie), to ten świat byłby dużo piękniejszy. Jestem pod wrażeniem Twojego zachowania, szkoda tylko, że Sebek nie ogarnął, ale Ty nie masz najmniejszego powodu, żeby mieć do siebie pretensje. Uważam, że szmaciury (płci obojga, żeby nie było) trzeba demaskować.
Tak w głębi siebie pielęgnuję myśl, że koleżanka X. siedzi sobie teraz w domu, kręci grubą bekę i się śmieje, a w szafce ma chipsy i batony ( ͡° ͜ʖ ͡°) W inne wyjaśnienie nie chcę wierzyć, bo by mi wiara w człowieka jebnęła na łeb na szyję.
#aferabmw #afera #logikarozowychpaskow
  • 67
  • Odpowiedz
@wczoraj: ach, czyli jak w jakiś sposób jednak wycieknie, kto to, to nagle będę mieć rację?

czyli dopóki nie wiadomo z imienia i nazwiska, chłopak tej dziewczyny nie ma prawa czuć złości, że pół internetu robi gównoburzę na temat jej dziewczyny, wierząc jakiemuś anonimowi, który mógł co nieco zmanipulować?

anonimowo czy nie, obrabia się tu dupę konkretnej osobie, co jak wpadnie z tego powodu w jakąś depresję czy jeszcze dalej? napiszesz,
  • Odpowiedz
Jestem różowym paskiem. Brzydzę się zdradą i #!$%@?.

@niedzwiedzica: Podpisuje się obiema rękami pod tymi słowami.

Z tym, że też nie jestem za podchodzeniem do sprawy jednostronnie, to co zrobił @Klopsztanga w kwestii poinformowania partnera o zachowaniu jego dziewczyny było zbyt publiczne, chociaż sam fakt, że go poinformował uważam za ogromny plus.

Co do tego co zrobiła @Xanthia doprowadziło to tylko większą ilość osób do tych zdjęć, ale sam fakt potępienia
  • Odpowiedz
@matcheek: Ale Ty debatujesz teraz na temat moralności @Klopsztanga. To czy on jest w związku czy nie, nie zmienia w żaden sposób zachowania typiarki. Nie sprawia, że nagle może wysyłać swoje nagie fotki "bo on też wysłał, a jest w związku". To nie jest żadne wytłumaczenie
  • Odpowiedz
@Cilthal: szanuję :) myślę, że za mocno się to rozniosło, liczę tylko, że bohaterowie historii nie będą mieć wielkich przykrości z tego tytułu. Natomiast w braku szacunku dla takich dziewczyn - tak zostałam wychowana :P
  • Odpowiedz
@Xanthia: wyloguj na dłuzej internet Ci szkodzi. Sapy ciagle jakies masz do ziomka a skad wiesz ze kłamie ? Wyciągasz z dupy jakies wnioski i udzielasz sie wszedzie.. Żałosna jestes koleżanko, przezywasz jakas historie ktora nie ma nic wspólnego z Toba, beke juz z Ciebie cisną wykopki.
  • Odpowiedz
@Xanthia: Weź się nie pogrążaj... Jakby twój chłopak tak wysyłał swoje nagie zdjęcia innej dziewczynie, to byłoby ok ? Jeśli tak to współczuje i mam nadzieję, że pula genów z takim myśleniem jest na wymarciu.
  • Odpowiedz
@Xanthia:
Powiedz mi jedno jeśli możesz - Ty wiesz coś więcej na temat tej afery, to znaczy wiesz że @Klopsztanga wrzucił fejkowe zdjęcia, czy tylko "czujesz" że może kłamać?
Bo jeśli zdjęcia są prawdziwe i ta laska naprawdę wysłała obcemu kolesiowi swoje nagie fotki to nie ma naprawdę wielu okoliczności łagodzących dla niej.

Jeśli jednak masz poważne podejrzenia że cala afera została od początku do końca ustawiona przez @Klopsztanga to chciałbym
  • Odpowiedz