Wpis z mikrobloga

Mam znajomą, kiedys poszła na randkę po ktorej wrociła całkiem zadowolona i bez niczego mowiła jak to fajny facet i super sex. Gość nie dzwonił przez kilka dni. Po jakimś czasie wyszło ze ona w sumie nie chciała iś z nim do łóżka, potem że została zmuszona. Po dwóch tygodniach ryczała ze została zgwałcona. Cześć znajomych zwatpiła ale dwie jej koleżaneczki (ostre feministki) prawie namowiły ja by poszła na policję.
#logikarozowychpaskow
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uhum, ciekawe tylko jak się wybronisz.


@niemaKlapka: Ciekawe jakie dowody by przeciwko niemu zgromadzili. Zeznania głupich feministek? xD O obdukcji zapewne nie ma mowy, a na jakichkolwiek kamerach widać, że sama z nim wchodzi.
  • Odpowiedz
@Namarin: jej chyba chodzi o to, że sam jesteś puszczalski idąc z daną dziewczyną do łóżka na pierwszej randce, więc równie dobrze dziewczyna może nie dzwonić do ciebie bo puściłeś się na pierwszej randce ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Desann: Nawet gdyby tak było to bym nie wymyślał że mnie wykorzystała i zgwałciła :)

Sprostowałem już wyżej że ja nie sypiam na pierwszej randce z kobietami (nie mylić z dziewczynami)
  • Odpowiedz
@grim: Ja w to wierzę, bo sam miałem podobną sytuację. Generalnie szkoda strzępić ryja na opowieść, ale o mały włos miałbym grubo przesrane. Czytałem wtedy forum prawne, i nie wiedziałem co robić, ale sporo kolesi niało podobne sytuacje i skończyli gorzej. Np w UK za sam zarzut słowny tego typu - bez dowodów, prawdopodobienstwo, ze poślą typa do sztumu jest ogromne. Miej sie na baczności Mirku, bo to serio nie
  • Odpowiedz
@orzel1987: Prawie jak w memie z tą rudą dziołchą która się pieprzy z jakimś gościem, potem mówi że w sumie sex się jej nie podobał więc to znaczy że gościu ją zgwałcił XD Wkleił bym go tylko nie wiem gdzie go szukać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz