Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czy lepiej mieć 3 Mb/s Neostradę czy 10 Mb/s radiówkę (odległość do nadajnika jakieś 2 km).

Jako, że niedługo się przeprowadzam to mam pytanie do tagu #swiatlowody . Jeżeli chciałbym sprawdzić czy dana lokacja posiada opcje światłowodu to muszę szukać po wszystkich regionalnych operatorach czy Ci regionalni tak czy siak lecą ze światłem od #orange i szukać tylko u Orange w zakładce zasięg?

Czy zdarza się tak, że w danym miejscu pod-operator np. Netia ma większy możliwy download do wykupienia od sieci-właścicielki tj. Orange?

#internet #swiatlowod #pytanie
  • 21
@MaddoxX1911: Znalazłem fajną ofertę z domkiem pod miastem. Orange podaje, że jest tam niby możliwość podpięcia 80 Mb/s za 60 PLN (wliczając już opłatę za tel.).

Zastanawiam się czy jacyś lokalni operatorzy mają jakieś lepsze opcje cena/jakość. A może Netia czy inne cuda mnie zachwycą? xD
@Cripex: ostateczna weryfikacja możliwości uruchomienia danej prędkości do internetu jest wykonywana po złożeniu zamówienia kiedy przeprowadzamy szczegółowy wywiad techniczny. Zamówienie na usługę możesz złożyć na www.orange.pl, w salonach Orange lub pod numerem 801 234 567.
@Cripex: podczas uruchamiania usługi w lokalu klienta technik wykonuje pomiar i pokazuje jaka jest faktyczna prędkość synchronizacji. Ponadto w przypadku umów zawieranych poza salonami Orange istnieje możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni jeżeli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.