Wpis z mikrobloga

@Xanthia: Bronisz dziewczyny, ktora sie #!$%@? przez sms do osoby, ktora widziala raz na oczy, bedac jednoczesnie w zwiazku. Kogos zupelnie anonimowego, ktorego nie da sie rozpoznac bo ma zamazana morde na zdjeciu, nazwiska, imienia, numeru telefonu tez nie widac.

Znajdz sobie cos do roboty w zyciu.
  • Odpowiedz
@Xanthia: Ja uważam Twoje zachowanie tutaj za przynajmniej nielogiczne.

Mirek postąpił jak najbardziej słusznie. I nie ma znaczenia co do niej pisał wcześniej czy później - ona jest w związku. On nie, może sobie pisać co chce i do kogo chce. Babeczka ewidentnie szukała bolca na boku, przynajmniej spróbował ostrzec faceta przed brakiem wierności z jej strony. Co zrobił źle?
  • Odpowiedz
@Xanthia: W dupie to mam. Pisal do anonimowej jednostki. Nie podal zadnych danych personalnych. Jak dla mnie mogl jej nawet calego pana tadeusza smsami przeslac. Znajdz sobie bolca, albo chociaz kup gumowego bo twoje frustracje wylewane na wykop mnie irytuja.
  • Odpowiedz
Dla zasady.


@Xanthia: dla zasady mozesz sobie wyslac tego emaila do papieza, jesli ta osoba ktora byla 'obrazana' lub byl upubliczniony jej wizerunek bedzie tego chciala, to bedzie wszczete postepowanie, jesli ta osoba nic nie zglosi to nic mu nie zrobia bo postepowanie w takich #!$%@? jest rozpoczynane na wniosek pokrzywdzonego
  • Odpowiedz
@Xanthia umarłem ze śmiechu przez Ciebie już dziś drugi raz, pierwszy był przez tę karynę lecącą na drogi samochód i wysyłającą nagie zdjęcia "bo jej źle" :D

gdzie jesteście, normalne kobiety..
  • Odpowiedz