Wpis z mikrobloga

@Xanthia: Ty jesteś śmieszna XD

Para - facet, który chce pomóc, laska po chwilce pisze do niego wiadomość pod tytułem "fajna betka", jak dla mnie, to już na tym etapie, można zamknąć dyskusję.

O co ci chodzi z bronieniem jej? Masz po prostu taki sam system wartości i pochwalasz dawanie dupy facetowi z lepszym autem ? Brak wierności ? Przedkładanie rocznika "betki" od niby "miłości" do swojego
  • Odpowiedz
@Xanthia: Ale o #!$%@?ł, przecież nie podał jej imienia, nazwiska, zasłonił jej twarz i nagie części ciała, nie podał jej danych osobowych, po prostu potępił jej zachowanie i pokazał sytuacje. Jestem wrogiem samosądów, ale samo zachowanie, że wysłał to do jej chłopaka, to akurat w 100% moralne i nie wiem jak można tego nie dostrzegać.

Jeszcze raz, bo to mnie oburza najbardziej. Nawet jeżeli nie podobało Ci się jego zachowanie
  • Odpowiedz
@Xanthia: Dobra, pewnie łykam jak pelikan a to jest piękna zarzutka wysokiej jakości innej rady nie ma....

zasady xD

zasady to miał Klopsztanga a ta laska nie ma żadnych, none, null, zero. Zasady to ty niszczysz, gwałcisz, i pokazujesz typowe myślenie #karyny, nic tylko wrzucić pastę o szalonych laskach
  • Odpowiedz
@Xanthia: wiesz jakie będą brzmieć nagłówki gazet do których wysłałaś swoje żale? Karyna chciała #!$%@?ć gałe typowi z BMW. Wszystko wyszło na jaw przez @Xanthia.
albo: Karyna chciała pozostać anonimową blacharą. Przeszkodziła jej w tym @Xanthia
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz