Wpis z mikrobloga

@wykopowy_on: W sumie zastanowiłem się dzisiaj jeszcze raz nad tym bohaterem dzisiaj i trochę zmieniłem do niego stosunek - jest ważną postacią z punktu widzenia typowego Japończyka. Japończycy od dziecka uczeni są bezwzględnego posłuszeństwa i niezwykłej poprawności politycznej. O ile nie da się ukryć, że MC w Oregairu jest #!$%@? i aż mi go żal, to jednak spełnia określone założenie, rzuca ziarno niepewności w serce Japończyków i na pewien sposób pozwala
@joookub: WALIĆ 8MANA!
Ale jak widzę Yui to mi się ciepło na serduszku robi ʕʔ
A tak swoją drogą, może i Oregairu nie nadaje się na takie maratony, ale za to świetnie mi się oglądało w czasie premiery. A najlepsze były te kłótnie po każdym odcinku o to, która bohaterka jest lepsza ^^
@wykopowy_on: Ja w sumie od pierwszego odcinka sympatyzowałem z Yukino, bo po części jest jednym z moich ulubionych typów osobowości, ale cały czas jakiś drobny szczegół w niej mnie irytował. W Yui mnie irytowało trochę więcej szczegółów, na przykład że była taka sztuczna i nie wyciągała wniosków z decyzji życiowych, ale w sumie też nie miałem za dużo przeciwko niej. Ciekawą postacią, chociaż epizodyczną, okazała się dla mnie Rumi Tsurumi, niestety