Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki, otóż mam problem 05.01.16 kupiłem na allegro telefon od Pana "Chronologic" smartfon miał dotrzeć do mnie w ciągu 14 dni gdyż sprzedawca zamówił je z chin. oczywiście sprzedawca okazał się oszustem i na ok 10 maili odpisał 2 razy: za pierwszym razem że telefon dotrze do mnie do 14 dni a za drugim razem już po 14 dniach że nie dotarła do niego przesyłka i nie ma informacji o jej statusie ani żadnego nr przesyłki.. od tygodnia się nie odzywa nie odbiera telefonu chociaż cały czas aktywny i nie odpisuje na maile... udało mi się skontaktować z osobami które kupiły na tej samej aukcji u tego samego Pana ten sam smartfon i również zostali oszukani. Napisałem do allegro że zostałem oszukany i nie otrzymałem towaru a Pani odpisała mi..... że nie jestem pierwszą osobą ponieważ ten Pan jakiś niedługi czas temu również oszukał kilka osób. Jedna z tychże właśnie osób napisała do mnie że po tym jak została oszukana wystawiła negatywny komentarz do transakcji z tym Panem i wtedy posypały się negatywy od innych oszukanych użytkowników. niestety allegro nie dość że usunęło negatywy temu Panu to nałożyło ograniczenia na jego konto i pozwoliło wystawiać towary dalej... niestety później od tego Pana kupiłem ja i parę innych osób smartfony nie wyczuwając nic złego bo pozostały u niego same pozytywy... i teraz pytanie czy jest coś co mogę zrobić jeszcze oprócz pójścia na policje i pisania maili do goscia o zwrot kasy i nadal czekać na brak odpowiedzi?? Drażni mnie to bo allegro pozwala oszustom oszukiwać ludzi a potem piszą że nic nie mogą zrobić.. gdyby po tym jak za pierwszym razem oszukał ludzi allegro zablokowało mu konto nie było by problemu... szczerze najchętniej bym wytoczył proces allegro za ukrywanie i pozwalanie na oszustwa... Proszę pomóżcie jeśli macie jakieś pomysły:/
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach