Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #audio #sluchawki

Mirki, potrzebuję jakichś słuchawek nausznych do kompa. Nie jestem audiofilem, więc nie potrzebuję pozłacanych wtyczek i ogrzewanych kabli w celu "wydobycia naturalnego, subtelnego brzmienia tonów niskich, kompensowanego przez niebanalną wyrazistość tonów wysokich". Mają po prostu ładnie grać i możliwie dobrze oddawać stereo w grach. Budżet to 100 - 150 zł. Polecicie coś w tej cenie?
  • 12
@googie: Podoba mi się wszystko i nawet zapłaciłbym trochę więcej, ale przewód zajebiście krótki. Niestety mam tak skonstruowane stanowisko robocze w piwnicy, że potrzebuję nieco dłuższego kabla żeby nie siedzieć z nosem przy klawiaturze.
@johad: Nawet jeśli tak jest, to i tak właśnie zauważyłem, że kable wychodzą z obu słuchawek. Nie jest to zbyt wygodne (wiem z doświadczenia), także chyba jednak poszukam jeszcze czegoś innego. Ale dzięki za odpowiedź.
@Fido2801: polecam się na przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°) osobiście zastanawiałem się nad hd 681 Evo, potem miały być HMC-631 (których swoją droga nigdzie nie idzie dostać w Polsce po normalnej cenie), więc dołoże i pewnie zakupie Hyper X Cloud( ͡ ͜ʖ ͡)
@Kappuchu: Mimo wszystko rozmyśliłem się po raz n-ty :P Bardzo ważna jest dla mnie regulacja głośności w słuchawkach, a o to w słuchawkach studyjnych ciężko. Słuchawki mają mi służyć tylko i wyłącznie do kompa więc jakbym za każdym razem, chcąc zmienić głośność, musiał się uganiać z minimalizowaniem aplikacji / gry żeby pogrzebać w windowsie, to by mnie szlag trafił. A że audiofilem nie jestem, a wśród słuchawek stricte komputerowych prym pod