Wpis z mikrobloga

@noirfleur: Ładne. Sam robiłem meble i doświadczenia powiem, że takie porozrzucane pionowe kawałki płyt sprawią, że całość się może pokrzywić pod obciążeniem. Jak już muszę coś takiego wykonać to zwykle proponuje wzmocnienie pełną płytą od tyłu lub takie mozaiki tylko w górnych partiach mebla.
@MarianKolasa: póki co nie :) zobaczymy za jakiś czas, ale wydaje się odpowiednio sztywne :) wzięliśmy ten materiał, bo akurat był i wygląda ślicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kaplanka: przeznaczenie miało być inne, będziemy jeszcze dzielić te duże kwadraty :)

@sickonce: po bokach wzmocniony jest, a co dalej to zobaczymy. na szczęście jest klejony, więc możemy sobie go modyfikować :)
@pjakubov: bo to nadaje sie na ciecie pila. Nie wiem co oznacza podciecia, ale reszta to pila :) Nie zebym nabijal sie z tego. Nic z tych rzeczy tylko zaskoczylo mnie angazowanie cnc do tego
@ko_rben: no tak, na pierwszy rzut oka nadaje się na cięcie piłą. Tymczasem niektóre półki mają łuki, a podcięcia to te frezowane rowki, w które wsuwaliśmy półki, podklejając je. Mieliśmy możliwość wykorzystania cnc we firmie u niebieskiego, więc to wykorzystaliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°).

@1Jurko: może i wygląda, ale dla mnie jest najpiękniejszy :D

@MarianKolasa: upewniłam się. to nie poliwęglan, tylko włókna celulozowe -taki sprasowany,
@noirfleur: jak byla taka mozliwosc to wszystko jasne ;) Ja sam z lenistwa deske do kuchni zrobilem na cnc z nudow :)
Lukow nie widze na zdjeciu, ale wierze, ze sa ;) Najwazniejsze zeby sie nie zlozyl w nocy i dlugo sluzyl :)