Wpis z mikrobloga

@xetrian: a oglądałeś jakieś inne mecze oprócz tych w Lipsku?

edit. nie śledzę meczy brazoli aż tak, jednakże skoro wskoczył za steela to bardzo możliwe, że jest po prostu supportem
@xetrian: jeśli go wyrzucili to musieli mieć jakiś powód, botlz został na pewnym poziomie i z niego nie ruszał, tak samo często zawodził, może i skillowo był lepszy, ale weź pod uwagę, że nie tylko skill coś znaczy w tej grze. Zresztą Fallen wziął i Taco i Fnxa ze swojej "akademii" także musiał mieć do nich pewne zaufanie, co więcej od czasu roszad w składzie LG gra o niebo lepiej :)
@xetrian: a z boltzem i steelem przegrali dziesiątki turniejów, co jest lepsze? w końcu zaczęli coś znaczyć na scenie i to się liczy, najwidoczniej lepiej rozumieją się z fnxem i taco, chemia jest ważna w drużynie, rozumiałbym jeszcze gdyby faktycznie odstawał jak czasem sean (notabene najlepszy igl w stanach) w cloud9 czy lord u naszej dumy narodowej :DD. Zresztą steel był jeszcze słabszy, a wydaję mi się, ze to właśnie za
@xetrian: Niee, z tego co wiem właśnie Taco jest entry. FNX być może jest drugim entry, dużo osób właśnie tak tłumaczyło słabe statystyki Taco - że musi się przyzwyczaić do tej trudnej roli etc. Entry na ogół giną najwięcej i najtrudniej jest wykręcić wysokie statystyki.
@Lapeane: z całej piątki ma najgorsze staty pod względem entry, dodatkowo często gra gdzieś w środku i mało ginie ale też mało zabija. dziwny ten entry fragger w takim razie.
@kmeal: Hmm no nie wiem, po prostu tak słyszałem od komentatorów etc też. Nie patrzyłem w sumie na staty, Fer jest podobno drugim entry. Na niektórych mapach też widziałem go lurkującego, może zmieniają się / próbują nowych rzeczy ciężko powiedzieć - po prostu gra słabo i w większości meczów bottom fraguje.
@Lapeane: na tym turnieju każdy jest entry, bo grają szybkiego cs na wjazdy. Fer jest generalnie lurkerem, zawsze ogląda plecy i próbuje wejść na zaplecze przeciwników. Większość zajętych bsów przy rotacji ct jest właśnie dzięki niemu. Taco z profilu nie pasuje do entry w ogóle, pod supporta podchodzi patrząc na jego gre.