Wpis z mikrobloga

@Winters_III:
Sprawdź czy z dyskiem jest wszystko ok. Poza tym najlepiej zainstaluj czysty system bez wszystkich śmieci, sterowniki najnowsze ze strony producenta części, a nie della za wyjątkiem tych do dodatkowych przycisków i powinno być lepiej.
@Winters_III: Ja bym stawiał na grafikę lub dysk. Jakbyś miał możliwość pożyczenia ssd od kogoś to warto sprawdzić. Nie chce wydawać jednoznacznej opinii bez zobaczenia tego na żywo.
Zostaje inwestycja w dysk SSD.


@Bosser: Ale co on miałby pomóc w odtwarzaniu filmików na youtube, z drugiej strony jeżeli ma wolny dysk 5400 rpm to pozornie może sprawiać wrażenie "mułowatego".

System i tak jest odchudzony i wyrzucone sa smieci, jest lekko zmodyfikowany przez mojego kolege ktory prowadzi sklep i mi go sprzedal, akurat w tym, ze go odchudzil to mu wierze


@Winters_III: Mimo wszystko zrobiłbym tak jak pisałem wyżej,
@Bosser: @Pustulka: W mojej poczciwej Toshibie tez mam 5400rpm i smiga az milo, ale sprawdze dysk i dam Wam znac. Kiedys zauważyłem ze laptop sprawniej chodzil, takie moje odczucie, jak odlaczylem zintegrowana grafike i wymusilem żeby korzystal z geforce. Potestuje jeszcze