Wpis z mikrobloga

Kurna Mircy, boiler się zechlał. Nawet ciepłej wody nie ma a pasuje wziąć prysznic. Jak żyć?

A tak na serio, wie ktoś gdzie jest czujnik "sensor" w boilerze Ferolli DOMIcondens HE 26 C?

Bo kod błędu mówi że "Incorrect system water prresure" i aby naprawić należy "check the sensor" lub "fill the system"

Nie? tak myślałem (,)

#pokaznogi #nobodykiers #oswiadczeniezdupy #kiciochpyta #zimno #uk #pokazpizame #pokazkapcie
Namarin - Kurna Mircy, boiler się zechlał. Nawet ciepłej wody nie ma a pasuje wziąć p...

źródło: comment_0PV7YorCJhSfgF8smB0Zf7SDOjTUwHIW.jpg

Pobierz
  • 35
@darek-jg: masz na myśli ten zawór co jest w instrukcji oznaczony numerem dwa (strona 5)?

@msichal: Nie mogę zlokalizować barometru i nie wiem który to zawór do dolewania wody.

Chyba poczekam na współlokatora aż z pracy wróci bo on ten boiler ma obcykany. Znając moje szczęście jeszcze bardziej zepsuję, jak nie wysadzę chaty w powietrze.
@Namarin: a jest ta rurka między zaworami 2 i 3 (str.5)?
" Fix the removable connection “1” between the two valves.
Open the two cocks “2 and 3” until the pressure read on the water gauge is approx.
1 bar.
Close the two cocks “2 and 3”.
At the end of the operation, remove the removable connection “1”"
@darek-jg:

Zaraz spróbuję, tylko co oznacza "fix the removable connection 1" bo ta rurka nie jest "removable, ona łączy te dwa czarne zawory.

Rozumiem że mam je odkręcać jednocześnie?