Wpis z mikrobloga

Witajcie,

wracam do pracy z #bahatti po przerwie. Dzisiaj startuje Dreamhack, więc jest idealna okazja do obstawiania i sprawdzenia swoich umiejętności przewidywania ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Dla nowych - Bahatti to symulator obstawiania meczy w #csgo na wirtualną kasę. Każdy nowy użytkownik dostaje na starcie 1000$, którymi może dysponować. Nie ma tu żadnej prawdziwej kasy, chodzi głównie o zabawę i o rywalizacje z innymi betterami. Do dyspozycji są statystyki, które pokazują waszą skuteczność, ilość postawionej kasy, ilość przegranych/wygranych betów itd. Na razie aplikacja tylko na Androida.

Link do aplikacji : https://play.google.com/apps/testing/com.bahatti
Na razie jest w fazie beta, cały czas nad nią pracujemy i rozbudowujemy na podstawie waszych opinii. Dlatego będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi na #bahatti, który też zachęcam do obserwowania. Od ostatniej wersji naprawiliśmy głównie błędy, które wywalały apkę.

Zachęcam do dania + temu wpisowi, dzięki temu więcej mirków go zobaczy i większe pule będą do wygrania w aplikacji.

FAQ
Uprzedzając niektóre pytania, zrobiłem małe FAQ.

1. Kiedy iOS/WP?
Na razie testujemy pomysł, czy wam się w ogóle spodoba. Jeżeli się przyjmie i będzie to fajnie działało, to iOS pewnie powstanie przed wakacjami. WP pewnie podobnie.

2. Skąd bierzemy procenty?
Procenty i wygrane bazują na betach użytkowników. Nie pobieramy ich z żadnych innych źródeł.

3. Invalid token
Jeżeli pokaże wam się taki dymek, to znaczy, że trzeba się przelogować, albo założyć nowe konto jeżeli się je miało przed czyszczeniem.

Pamiętamy (i mamy zapisane) uwagi aktualnych beta-testerów i planujemy wprowadzić :
- informacje czy drużyny grają bo1, bo2 czy bo5 (pomysł @VaticanVice )
- lista obstawionych aktualnie przez siebie meczów (pomysł @yoreciv )
- widok profilu innego gracza, co byście mogli sobie popatrzeć kto jest od was lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- powiadomienia o wyniku obstawionego meczu, o nadchodzących meczach, przypomnienia itd.

Lista wołania :
@spokolok0 @vray @Elegant @skip850 @carving85 @VaticanVice @bartiez @yoreciv @danon189 @DaneOsobowe @Piaer @Zakakaikane @twardyy @Marcinowy @kuskoman @kondiq22 @Shuss @carving85 @chiraqx

#csgobets

Apkę robię z @Emandero.
mdfk - Witajcie,

wracam do pracy z #bahatti po przerwie. Dzisiaj startuje Dreamhac...

źródło: comment_NxoaYvmEDmDCEmmSCTfCPVFiKyZvdFts.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aha, poprzednia baza została wyczyszczona, więc starzy użytkownicy będą musieli założyć nowe konta.

Jeżeli ktoś miał w poprzedniej crash'e to za parę godzin powinna być już aktualizacja. Chciałem dodać wpis już teraz, bo zaczęły się mecze na Dreamhack i szkoda by je opuścić przy obstawianiu.

@Piaer próbowałem odtworzyć Twój błąd z nie odświeżaniem statystyk i crashem przy powrocie do apki i jest ok. Daj znać jak u Ciebie wystąpi.
  • Odpowiedz
  • 0
@mdfk: odnosnie mojego bledu: wtedy mialem chyba tylko 1 przegrana i stan konta 990. Zaluje, ze nie zrobilem screena. Sprobuje teraz przegrac zaklad przy takich samych warunkach
  • Odpowiedz
@mdfk: jak to pobrać? Gdy zapisze się do testów, klikam pobierz z google play to wyskakuje mi "We're sorry, the requested URL was not found on this server."
  • Odpowiedz
@dualbet: Jeszcze tego nie ma, dopiero widać w swoim profilu jak się mecz zakończy. W następnej wersji dodamy, żeby było widać to od razu przy meczu.
  • Odpowiedz