Wpis z mikrobloga

Ludzie, ogarnijcie się z tym narzekaniem i naskakiwaniem na Marahina i Chuffy, #!$%@?ą za free po godzinach żeby nam było miło i przyjemnie a dostają masę wjazdów.

Wprowadzili stage exp? Nie podoba się? Idźcie na forum, podyskutujcie w cywilizowanym miejscu a nie w kliencie tibii. Jeżeli będzie duża poruta to przecież to cofną.

Przed chwilą widziałem narzekanie 150lvl+ na to, że wprowadzili nowe expowiska xD więc niektórzy mają coś mocno z głową

#mirkots
  • 10
  • Odpowiedz
@FireDash: ja się nie spodziewałem. Liczyłem, że będą fajni ludzie, tacy, którzy kiedyś tworzyli fajny klimat Tibii. Niestety, ale teraz zauważam, że spora część to roszczeniowi krzykacze, którzy zamiast tworzyć - wolą tylko żądać, krytykować i oceniać.
@peszmerd bardzo dziękuję. Ja na dziś mam serdecznie dość.
  • Odpowiedz
@marahin:

którzy kiedyś tworzyli fajny klimat Tibii

To jest tak jak z PRL, wspominamy to dobrze, bo byliśmy młodsi. Tibia to zawsze była zbierani dzieci, które się wyzywały, pkowały i przeszkadzały nawzajem. Ta gra ma wiele plusów, ale minusy też zawsze były i nagle się nie pojawiły.
  • Odpowiedz
@FireDash: no nie wiem.
Plusujących post, proszę zerknąc, tak wygląda standardowe odwracanie kota ogonem i syf, który szerzy się dosłownie przez kilka osób na cały serwer. Wołam wszystkich plusujących OPa.
http://www.wykop.pl/wpis/16228525/muficzer-znalazl-przedmiot-ktorego-znalezc-byl-nie/

@ProtoID, @dosjaa, @Magromo, marahin, @SprawdzamInformacje, @santariso, @Bekonik, @tahmyresetti, @Kaelthas, @szwagry, @herejon, @Antelius, @piotraz, @Gier32o, @zykythic, @ChiefKeef, @daktyr
  • Odpowiedz
@marahin: Spokojnie, robicie dobrą dobote, tak dalej. Musicie wiecej dystansu, bo widzicie z jakimi glonami musicie się użerać ... "boty itd, afery itd... :" cale zycie takie jest, Róbcie swoje i #!$%@? innym do tego.
  • Odpowiedz
oczywiście to wyżej tyczy się wszystkich napinaczy-zarobasów, a nie @peszmerd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@marahin wiem, że jestem tylko glonem i szeptem w tym cały krzyku, ale serio dużo osób fajnie się bawi w sumie nie zwraca uwagi na ten cały bełkot. To jest tylko fanowski serwer, robimy przez i dla ludzi/wykopków.
Sugeruje, abyście wytworzyli w sobie po prostu więcej #!$%@?ństwa, przestańcie prosić o zacznijcie egzekwować. Pewnie trochę
  • Odpowiedz