Wpis z mikrobloga

@sermaciej: Nie. Nie dla tego, że ma inne poglądy. Czytałem z nim bardzo wiele wywiadów, i on jest bardzo inteligentnym człowiekiem. Zbyt inteligentnym, żeby popierać kod. Ale jest - jak każdy aktor - do wynajęcia. Mój szacunek traci za to, że nie potrafił sobie odmówić pieniędzy które dostanie za ten "występ".
  • Odpowiedz
@sermaciej: nie zdziwi mnie jak niedlugo bedzie zmasowaby atak na filmwebie oraz ze znajda jakis przodkow zwiazabych z komuna. Na poczatek pewnie stwierdza, ze wspieral WOSP :)
  • Odpowiedz
@sermaciej: Aktor całkiem spoko jak na establishment polski. Nie powiem. Ale ja osobiście np. gardzę komunistami. Co mam poradzić? Dobre aktorzenie go nie tłumaczy. Filmy obejrzę, szacunkiem nie darzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sermaciej: Bo gra niby dobrze w filmach to znaczy od razu, że jest inteligentny? Gdyby wyrażał tą swoją inteligencje nie tylko poprzez udawanie kogoś kimś się nie jest przed kamerą to oczywiście mógłbym rzec, że jest inteligentny. Aktor to #!$%@? nie zawód i nie wyraża poziomu swojej inteligencji. Tak samo piosenkarze i reszta gwiazdozbiorów.
  • Odpowiedz