Wpis z mikrobloga

@Krzeslo_Komora: @Martuchna69: już nie można nawet się luźniej ubrać (i tak fajnie) bo przyjdzie Ci taki i powie, że jesteś przyczyną upadku słynięcia ze stylu Polek xDD oczywiście no offence ziomeczku, ale trochę ci się #!$%@? włączyłó ( ͡° ͜ʖ ͡°) btw i tak zawsze najwięcej hejtu dostają na mirko ci, którzy najlepiej się ubierają, nasuwa się jeden wniosek :D
  • Odpowiedz
@Martuchna69: No co by nie powiedzieć różowe w wieku gimbusiarsko-licealnym wyglądają teraz jakoś dziwnie podobnie- jak nie przez ciuchy (tego typu kurtki) to przez fryzury (te dziwne grzywki). A ponoć to wiek buntu i wyróżniania się. Chyba coś się pozmieniało i większość próbuje być taka sama.
  • Odpowiedz
Może troche dystansu ziomeczku? To jest Mirko śmieszne obrazki i te sprawy. Jakbyś zaprosil mnie na randkę to odwalilabym sie take ze szczena by Ci opadla wiec nie spinaj dupy. Mam 20 lat a na elegancje przyjdzie jeszcze czas.


@Martuchna69: Zastanawiam się tylko czemu mam wpisaną o Tobie notatkę pt.: "Zadufana w sobie, brak dystansu do siebie". Hmmm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz