Wpis z mikrobloga

Próbowaliście już rzucać smoki bez skryptu na jumpthrow? Gratuluje eslowi i Dreahmackowi za ten zakaz, który każdy może oblać moczem. Macie na filmiku jak to ogarnąć XD
Tak w ogóle to nie zdziwie się jak niektórzy prosi którzy głosowali za zbanowaniem skryptu i chwalili się, że wymasterowali skrypt na skakanie do 99% dobrze wiedzieli o tej "sztuczce"
#csgo
Piotr_Rupik - Próbowaliście już rzucać smoki bez skryptu na jumpthrow? Gratuluje eslo...
  • 20
  • Odpowiedz
@Piotr_Rupik: nikt nie wykryje, każdy ślepy.

Inna sprawa, że większość topki, w tym najlepsza drużyna w csgo ma obecnie wszystkie smoki przygotowane bez żadnego skryptu i nikt się nie będzie #!$%@? aby to jakoś obejść.
  • Odpowiedz
@Piotr_Rupik: ja sobie opracowałem inną technikę na smokea w okno z terro, trochę zmodyfikowane i szybsze. Jumpthrowa raczej używałem na konektor z prawego dolnego rogu - rzut z celownikiem na dywan, a tam trzeba jumpthrowa zrobić idealnie, bo w innym wypadku źle na schodach wyląduje i zostaje dziura i to właśnie tam raz mi się zdarzyło wpadkę zaliczyć.
Z resztą, polecam sobie czasem zrobić pusty serwer i pokombinować na tick 64
  • Odpowiedz
No i co z tego, że też się tak da?


@Piotr_Rupik: kek. Wysyłasz mi filmik z przekombinowanym smokiem, a ja ci pokazuje że bez skryptów też da się rzucić smoka na każdą pozycje. Każdą.
  • Odpowiedz