Wpis z mikrobloga

Najpierw zabawne tło zyskujące przychylność a na końcu będzie pytanie;)
Mój pc poszedł na gwarancję a różowy szlachetnie pozwolił korzystać ze swojego. W środku siedział radeon 5770 ten "ładny" batmobile.. Wspomniany pojazd superbohaterski ostatnio dokonał zywota i dołożone było inne chłodzenie. Podłączenie autorskie bo Nowe chłodzenie 3pin a wejście na karcie micro 3pin czy jakieś inne mini. Generalnie patrz na mnie nie rusz mnie.

I tak wczoraj wieczorem stwierdziłem że jak już używam tego pc i gram to ciepło się karcie robi więc wejdę pod biurko i "naprawie". I tak naprawialem podłaczylem drugi wentylator i nawet cos tam temperatury spadły.
I w tym momencie wkroczył kot "człowiek nie znasz się pomogę". Głupi ja myślałem że on łapą tylko pokazuje gdzie najcieplej. Kota wynioslem, wróciłem spojrzałem na monitor zanurkowalem pod biurko wylazlem i spojrzałem w ciemność :(

teraz ta prośba będzie
Jako że winę wziąłem na klatę potrzebuje kupić kartę graficzną. Wiem allegro, olx i sklepy też są ale może ktoś ma a nie chcialo mu się wystawić. Idealny kandydat pochodzi z Wrocławia, nie ma żadnych zobowiązań i jest tak wydajny jak 5770 lub bardziej ;) kot mógłby się najwyżej w karmie dorzucić także oczywiście na szaleństwa pozwolić sobie nie mogę a i różowemu wystarczy jak będzie #wot śmigał.

Ps nie Wiem jak to będzie wyglądało bo pierwszy raz piszę z protezy komputera;) jeśli razi po oczach to wybaczcie.
Pps podziękowania dla sąsiada który dobrowolnie użyczył gtx 960 do potwierdzenia diagnozy.

#wroclaw #komputery #pc #pcmasterrace #koty
  • 4
@Asd7: ja mam na zbyciu sprawną 5850 od Sapphire za grosze, jedynie trochę przykurzona. jedna z lepszych konstrukcji amd, tam dalej daje radę przy starszych grach a i niektóre nowe tytuły zadowalająco chodzą przy odpowiednich ustawieniach.