Wpis z mikrobloga

moto44.pl


@b3liaR: Ja kupiłem u nich moto, podczas rozmowy tel niby profesjonaliści, motocykliści którzy lipy nie sprzedają.
Później okazało się, że moto posiada wady o których oni musieli wiedzieć. Oczywiście nie wiem czy jest tak w przypadku innych moto. Zalecam ostrożność i sprawdzenie sprzętu w innym serwisie. Jak mówią przez tel że maja pomiary ramy, to poproś na maila, bo jak przyjedziesz, to dziwnie się "zawiruszy".
@b3liaR:
rok temu szukałem ktma razem z kumplem. Ja kupilem gdzies indziej, ale ziom wziął z moto44. kufer odpadl na jezdzoe probnej. w zamiennym kufrze nie potrafia od 1.5 miecha wymienic zamkow. powiedzieli ze jest nowy akumulator - padl na naatepny dzien. mialy byc uszczelniacze zrobione, a teraz ciekna.
jak bralismy motpcykl, to staly 3 takie same i jeden z nich wrocil w ramach gwarancji bo ltos go zwrócił :)
@b3liaR: właśnie kolega kupił Street Tripla. Bardzo dobra obsługa - spędził z nimi prawie 5 godzin na oględzinach - bo on tak ma, a oni to wytrzymali ;)

zrobili mu w cenie pomiar geometrii ramy, wszystko z pocałowaniem ręki, od serca i profesjonalnie. Dzisiaj mu przywieźli moto z wprowadzeniem do garażu (Poznań-Śląsk). Koleś (Miłosz) wie, o czym mówi, robi bardzo dobre wrażenie.