Wpis z mikrobloga

Ej, Miraski, co sądzicei o wymaganiach misji na FVke. Jeżeli będzie trzeba robić misje w kolejności to będzie trzeba w 4dni zrobić 450k dmg
#wot
  • 87
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: Jeżu, tak naciąganego wytłumaczenia dawno nie widziałem. Rzeczywiście na czołgu z 268 penetracji i bardzo celnym działem spamowanie goldem da wielokrotnie lepsze wyniki niż granie "nomalnie". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@poradnikspeleologiczny: Żeby był darmowym crew trainerem trzeba nim grać. Nie sądzę, że znajdzie się wielu wystarczająco wytrwałych, już lepiej będzie chyba na t10 to robić.
Ja tutaj spodziewam się wielkiej kupy. Którą i tak odblokuję, bo mogę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak ktoś nie jest #!$%@?ą strzelającą ciągle z golda to co?


@KotAlik: I ilu masz takich graczy? Szkoda, że WG nie publikuje wyników, kto więcej wykonuje tych misji - gracze premium czy zwykli gracze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@FeniEnt: Jak to naciągane? Bez premium to czasami bitwy na minusie masz jeśli chodzi o kredyty więc kupowanie gold pestek nie wchodzi w grę. Wiem jak
  • Odpowiedz
@KotAlik: Które to można zrobić na tierach 8-10. I wiesz co? Nawet na ósemkach premium! Które wczesniej były za darmo! :O
No i ten, co złego jest w goldzie? Nigdy nie zrozumiem tego bólu dupy. Mechanika jak każda inna, dostępna dla wszystkich. Jak się rozsądnie korzysta z tych pocisków, to się da zarobić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FeniEnt: Jedziesz swoim czołgiem, grasz, ustawiasz się pod kątem, odbijasz. Jednym słownem own. Celujesz sobie na spokojnie w weakspoty bo inaczej nie przebijesz. Samemu się bronisz przed przebiciem. Grasz fair. Nale jedzie sobie taki gość na goldzie i przebija Cię tam gdzie nie powinien nikt normalnie. Co to za gra? to już lepiej grać w quake czy coś podobnego.
  • Odpowiedz
@KotAlik: Ale on też gra fair, pociski "premium" są już od dawna dostępne za kedyty przecież. Poza tym 2 na klawiaturze to nie jest "I WIN BUTTON". Dalej trzeba celować, nawet mimo rdzenia pocisku będącego z paznokci Stalina. Jak ci nie pasuje to, że twój pancerz nie gra roli, to może pora przesiąść się na jakieś inne pojazdy?
  • Odpowiedz
@FeniEnt: Jakie pojazdy? To psuje wszystko. To tak jak byś poszedł po pracy na 8 i wychodził o 16 a Twój kolega z pracy przychodzi sobie na 11, pije kawę i dopiero o 12sie zabiera za robotę, na dodatek wychodzi o 15.
  • Odpowiedz
@dox-pol: Gold na mausa? to się nazywa być #!$%@?ą. Maus ma więcej weakspotów niż gold penetracji. Jak nie potrafisz przebić od frontu to flankuj. A nie łądujesz golda
  • Odpowiedz
@KotAlik: No z dupy ta przenośnia, bo możesz zachowywać się dokładnie tak samo jak ten kolega z pracy, bo masz dostęp do tego samego co on. No i racja, Maus ma milion weakspotów. Dolna płyta. Koniec weakspotów. :D
  • Odpowiedz