Wpis z mikrobloga

@FeniEnt: Chociaż tyle dobrego. 750 to praktycznie każda wygrana bitwa więc to nie jest problem. No ale 450k dmg trochę dużo. Chociaż jak bym grał samymi 10tierami...
@FeniEnt: Bez przesady. Świetna depresja została. Bardzo dobre działo 20funtów. W X tierze pancerz frontowy był strasznie trudny do przebicia, dużo rykoszetował, może będzie podobnie. Oby miał preferencyjny MM.
@KotAlik: Dobre :D
Dobra to tam jest tylko penetracja. Na tanks.gg masz też dostępny model 3D, gdzie kolorami może ci zaznaczyć szansę na przebicie. Do porównania wrzuciłem Super Pershinga z tym jego śmiesznym działem i prawie cały FV jest zieloniutki. To nie będzie dobry czołg, uwierz mi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KotAlik:
ja już miałem odkryty lX tier anglika mt pół roku temu, robiłem specjalnie pod tą misję. Ale zrezygnowałem całkowicie z anglików i załoga stygnie na cromce. Nie mój typ czołgów.
A ta nowa premka to zapewne następny shit za darmo, pokroju wz111 albo jeszcze gorsza - wolny, wielki, słaba pena i słabszy pancerz nawet jak u persa.
@FeniEnt:
z tego co czytałem kiedyś u domina, to ten anglik peną ma nie grzeszyć. A jak jest faktycznie, mogę się mylić?
Przypomnę tylko że u mnie wz111, typ62 stoją i czekają na zwolnienie garażu. Dicker max i tog już dawno na żyletki poszły. Niech Serb sam nimi gra. No może typa62 nie sprzedam, ze względu na fajny wygląd.
@FeniEnt:
to już weszło? aha.
no mimo to nie mój styl te angliki. Wkurzam się jak medem nie mogę dojechać szybko na miejscówkę i później strzelam się z twardymi pancerzami oko w oko. Ale jak ktoś lubi jego sprawa.
Jedyny prawilny med. na Vlll to STA-l i T-44.