Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem ludzi którzy przychodzą na wykłady żeby sobie pogadać. Wstyd żeby profesor musiał zwracać uwagę dorosłym ludziom, którym pojęcie kultury jest obce. Idziesz na wykład czegoś się nauczyć i słuchasz brzęczących karyn


#studbaza
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie rozumiem ludzi, którzy* przychodzą na nieobowiązkowe wykłady. Taguj od razu #przegryw #bekazpodludzi.

Do tego nazywają studbazę "dorosłymi" i myślą, że nauczą się czegokolwiek na wykładach. Jasne, powodzenia.

*nie stawiają przecinka przed słowem "którzy", a wkrótce będą mieli wyższe wykształcenie


@CatHater:

Nie rozumiem ludzi którzy cwaniakują w internecie, a nie odróżniają gramatyki od innych form konstrukcji wypowiedzi. Już pomijam reszte tej debilnej wypowiedzi. Czy ludzie
  • Odpowiedz
Czy ludzie na studiach mają powyżej 18 lat? Tak? Więc wg. prawa są dorosłymi.


@ruszka: Nie rozumiem ludzi, którzy cwaniakują w internecie, a nie odróżniają pełnoletności od dorosłości.
Już pomijam resztĘĘĘĘ tej debilnej wypowiedzi (przy okazji - brawo za jakże mocny argument, od razu inwektywy, imponujesz).
Wracaj do pszyry, bo jak za kilka lat zaczniesz sam utrzymywać siebie i rodzinę, to zrozumiesz co znaczy dorosłość. Bez odbioru.
  • Odpowiedz
@CatHater:

Wracaj do pszyry,


Szkoda, że ty nie wróciłeś do pszyry, bo gdybyś może się do niej przyłożył, to nie robiłbyś z siebie pajaca wyssanymi z palca
  • Odpowiedz
@jasiek196: U nas na uczelni było, że "obowiązkowe, ale nie sprawdzana obecność" czy jakoś tak - i rzeczywiście większość wykładowców nie sprawdzała, ale było paru z listami; bez wpisu tracone punkty, czy brak podejścia do egzaminu (w pierwszym terminie) także tego :S
  • Odpowiedz
@system_shock:
Wymagają obecności na zajęciach, które nic nie wnoszą. Były wykłady bardzo wartościowe, ale, np.: jeden wykładowca po prostu recytował swoją książkę, na slajdach tekst z książki; trzymasz książkę i palcem wodzisz - słowo w słowo. Co daje taki audiobook w formie wykładu?

Nie mówię, że
*>*heheimpresska, o nie koło a ja tylko z nudów na wykład poszedłem xDDDDD
tylko o sensownym podejściu;
Bezwartościowe wykłady to strata czasu, te wartościowe
  • Odpowiedz
@system_shock: Nie znasz, nie oceniaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio to zazwyczaj szanuję wykładowców i staram się nie przeszkadzać, ale mam takiego jednego fachowca na uczelni, który potrafi gadać o sikaniu na mrozie, więc to trochę zmienia postać rzeczy.
  • Odpowiedz
@jasiek196: w mojej grupie jest niestety taka jedna karynka, którą kilka razy "przyłapałam", jak podczas wykładu:
-robi sobie selfiki
-kręci filmiki na snapa
-poprawia makijaż
-ukradkiem fotografuje prowadzących

  • Odpowiedz
@jasiek196: takie cos to juz na poziomie licbazy powinno byc ukrucone ale przygotujmy sie bo idą gorsze czasy dzis to rodzice nie maja żadnego szacunku do nauczyciela a dzieciaki ich naśladują :(
  • Odpowiedz