Wpis z mikrobloga

Mirki mam już staż na siłce ponad 1.5 roku. Diety jako takiej brak. Jem z głową, bez wyliczeń makro, mikro. Chodzi o to, że nie ćwiczyłem z planem treningowym. Po prostu przychodziłem np na dzień nóg i robiłem nogi do tego dorzucałem triceps i kaptury. Ma ktoś z was podzielić się własnym planem rozpisanym na 4 może 5 dni? Fajnie by było wreszcie od czegoś zacząc jakaś redukcja się przyda na ciepłe dni
#silownia #mikrokoksy
  • 12
  • Odpowiedz
@JanuszMniejszy: zgugluj to. gotowy plan treningowy, ja go robilem i mialem duzy progres. Sciaga sie gotowa tabelke w excelu wpisuje swoje maxy na dane cwiczenie i automatycznie ci oblicza caly plan i obciazenia. W tym planie wykorzystuje sie glownie 5 podstawowych cwiczen + male partie jako dodatkowe.
  • Odpowiedz
@JanuszMniejszy: http://powerbuilding.pl/bill-starr-5x5-dla-sredniozaawansowanych/ zamiast skosu miałem OHP. Podciągałem się co trening między ruchami typu push. Koło 80-150 podciągnięć siadało, bo lubię to ćwiczenie. Tam na stronie masz arkusz exela po polsku z kilkoma dodatkami.
Poza tym, lubię to co Wendler sądzi o ćwiczeniach dodatkowych:

Some people look for the magic combination of assistance exercises, and completely under-rate the key lift. I call that majoring in the minors. Assistance work is just
  • Odpowiedz