Wpis z mikrobloga

Pytanie o wycenę do mirków którzy tną i kodują strony. Zakładając, że dostarczam plik .PSD z gotowym designem. (w miarę możliwości pomagam przy cięciu)

Ogólne wytyczne i informacje:
- strona hurtowni firanek
- powinna być responsywna
- 4 podstrony w top menu prowadzące (przewijające) do dalszych części głównej strony
- kafelkowe menu (na głównej) zawierające 6 kategorii (tkaniny firankowe, obicia, zasłony itd)
- każda kategoria prowadzi do galerii produktów, jak w sklepie

Tylko tutaj nie ma możliwości kupienia produktu jak w normalnym e-commerce. Więc strona nie musi mieć żadnego panelu e-commerce, prestashop, płatności itp itd. Wystarczy, że każdy produkt będzie można zobaczyć, razem z parametrami.

Proszę o wycenę oraz dołączenie strony pokazującej przykładowe realizacje. Zależy mi aby kod był czysty, uporządkowany i responsywny oraz lekki. Może być na priv, może być w komentarzach. Jak wam wygodniej.
Czasowo idealnie by było gdyby udało się to zrobić do końca lutego.
Jeżeli ten projekt będzie wykonany na wysokim poziomie to bardzo możliwe, że będziemy mogli współpracować częściej.
#html #html5 #informatyka #webdesign #stronywww #responsivedesign #koderaszukam
  • 9
@MatthewDuchovny: Rzuć jpga na priv jeśli nie chcesz publikować. To może być prosta strona albo fontanna wodotrysków. Ja Ci teraz rzucę cenę, Ty to potraktujesz wiążąco i zonk bo dałeś mi coś czego w tej cenie nie zrobię.
@kuskoman: nie znam się na tym jakoś super jednak wydaje mi się, że jeżeli to będzie bez panelu, e-płatności itd, tylko galerie, responsywność to raczej html5. Powiedz mi proszę czym charakteruzuje się cms, do czego jest niezbędny to bym ocenił czy to naprawdę konieczne.
@MatthewDuchovny: czysty html z jakimś js, etc. jest stroną statyczną, z małymi możliwościami, cms (w sumie takie określenie trochę względne) pozwala przykładowo na dodawanie produktów do bazy danych, etc. Zagduję, że w tym przypadku o niebo lepiej sprawdzi się to drugie, no ale tu trzeba raczej szukać dwóch ludzi frontendowca i backendowca.