Wpis z mikrobloga

AsfaltShop wypuścił dziś 500 sztuk limitowanej edycji na #winyl dwie płyty Taco Hemingwaya w cenie 65zł za sztukę. Wahałem się o całe 5 minut za długo, wyprzedali wszystkie. Teraz latają na allegro po 250zł sztuka. A ja mam nadzieję, że będzie tak jak z O.S.T.R. że wypuścili limitowane 500 sztuk niebieskich płyt a później zwykłe czarne. Myślicie, że jest szansa na taki ruch ze strony StepRecords? Smutek :(
#winyle
  • 14
@p10trek: Update: "Limitowane wydania "Trójkąta warszawskiego" i "Umowy o Dzieło" Taco Hemingway wykupione zostały w preorderze w ciągu pierwszych 24 godzin, ale trochę egzemplarzy zostawiliśmy specjalnie dla naszego sklepu stacjonarnego na dzień premiery. Zapraszamy na ulicę Kredytową 9 w Warszawie (I poziom klubu "Miłość"). Jeśli przegapiliście preorder jest to dla Was szansa na uzupełnienie kolekcji. Bonusowej sprzedaży nie prowadzimy internetowo, płyty dostępne są tylko w sklepie stacjonarny." - AsfaltShop na facebooku
@p10trek: Mi się na szczęście udało :) Aktualnie licytuje obydwie płyty po 90zł na allegro i nie zapowiada się żeby ktoś miał mnie przebić (chyba taki znak protestu) więc możemy się tu dogadać:D