Wpis z mikrobloga

@bnds: najlepsze, że oni pewnie tym wszystkim zwiększyli poparcie dla PiSu, a na pewno pozwolili im odrobić część utraconych przez swoje działanie głosów. Polacy nie lubią gdy im inni mówią co mamy robić, źle się kojarzy wpychanie nosa w polskie sprawy przez inne kraje, mamy tendencje do jednoczenia się w razie ataku z zewnątrz. I wielu pewnie przez to poparło PiS, nie ważne jak głupio postępuje, bo jest to przez wielu
  • Odpowiedz
@Mannlicher: Masz racje z tym jednoczeniem w obronie Polski. Sam mialem takie podejscie pomimo nie popierania pisu.

Ciekawi mnie jeszcze jak zostala ta debata oceniona i skomentowana w publicznej TV, bo to co bylo tuz po na tvn24 to ciagle ta sama platformiana nagonka na pis.
  • Odpowiedz
@bnds: a nawet jeśli nie inicjowali to szkoda! #!$%@?, niebo i ziemię bym poruszył jakby było trzeba, żeby odsunąć od władzy tych socjalistów-oszołomów.

P.S. A teraz jazda jakim to lewakiem jestem i jaki mam ból dupy
  • Odpowiedz
@kalisiak: powiem tak. Dobrze sie stalo, ze nie wygralo PO i komor. Jesli pis powsadza tamtych zdrajcow i zlodzieji to tez dobrze. Czy za 4 lata pojawi sie alternatywa, nie wiem, ale nie sadze by pis ponownie zdobyl samodzielna wiekszosc.
  • Odpowiedz