Wpis z mikrobloga

@PlayTheGame: Nie rozumiem? Od poczatku praktycznie kiedy jest Luj gra united nie powala tak samo i wszystkie statystyki. Przegrane united pomogly by w zwolnieniu go i zatrudnieniu np guardioli czy pal licho mou. To jest wybieranie dobrego zła i złego zła (luja). szacun jednak za to, ze pilkarze united graja lojalnie, a nie jak w chelsea byle by wywalic trenera, typowo po hiszpansku, jak panienki. Szkoa mi luja jako czlowieka, ale
@Pirzu: Nie wiem jak można chcieć porażek własnej drużyny. Już kiedyś tłumaczyłem komuś dlaczego takie podejście kibiców jest #!$%@? i nie chce mi się za bardzo produkować znowu. Jak zbierali #!$%@? to wszyscy płakali pod tagiem, że zbierają #!$%@?, jak zaczęli wygrywać, to jest płacz pod tagiem, że wygrywają i że przez to LVG zostanie na stanowisku. Ludzie plz
@blask_jutrzenki: Z twojego wpisy wynika, że to ty tutaj płaczesz :)
@PlayTheGame: Nie zgodze sie i nie mów o mnie "wszyscy" :P Jeżeli satysfakcjonuje Cie wygrana 1-0 z jednym strzałem to spoko, jezeli satysfakcjonuje Cie wygrana z jakims tam zespolem po rzucie karnym to spoko... Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Ciesze sie z wygranej ale gleboko smuce sie, ze to nie jest wygrana wygrana, tylko wyszarpana wygrana psim swędem... To tak jakby kochać robota, który dobrze sie kocha, dobrze sprzata i
@PlayTheGame: @Pirzu: @blask_jutrzenki:

Co by nie bawić się w pisanie tego kolejny raz pozwolę sobie skopiować wypowiedź @Seba1986 z serwisu ManUtd.pl

Nie zrozumiem fenomenu liczenia na porażkę drużyny, aby zwolnić trenera. Holender powinien odejść po sezonie - zgoda, ale nie kosztem porażek zespołu i to jeszcze w spotkaniu z Live - szczególnie w tym spotkaniu powinien dostać dyspensę na takie wpisy ;).

[...] nie będę życzył swoje drużynie porażki,
@Aiden7:

liczy się przede wszystkim zwycięstwo drużyny.


To tak jak by mowic "liczą się tylko oceny w szkole". Moge dostawac piątki, ale uja umieć. Moge duzo umiec i miec gdzies oceny, ale bede i tak madrzejszy. Tak to działa, mamy inny punkt widzenia ale cel jest ten sam - dobro druzyny :)
@Pirzu: Częste roszady w klubie nie wychodzą na dobre długoterminowo i to widać kiedy tylko kończy się efekt miotły. Do LvG mam dużo zastrzeżeń jeśli chodzi o grę, ale też sporo plusów jeśli chodzi o przygotowanie gruntu pod następnego menadżera.
@Aiden7: Też racja z tym gruntem. Ogólnie i tak jest lepiej niż w RM i ciągłe zmiany trenerów.. I tak jak mowie, pilkarze w united graja naprawde lojalnie wobec trenera.
@Pirzu: Porównywanie się do RM to słaba opcja, już dużo bardziej wolałbym do prowadzenia klubu w wersji choćby Barcelony (jeśli dobrze pamiętam). Czyli trener ma się wpasować w filozofię klubu, a nie klub w filozofię trenera.
@PlayTheGame: Ale ja nie życzę przegranych, ale mnie one nie cieszą - to jest lepiej ubrane to, co chce przekazać. Po prostu mnie to nei cieszy i tak bedzie do konca sezonu podejrzewam, kazdy mecz ogladam pomimo, że grają kupe. Jeżeli po tym sezonie luj nie odejdzie, to naprawde moze byc slabo z united.
@Pirzu: Jeżeli w następny sezonie sprowadzi nam kolejnego Martiala, młodzież będzie czyniła postępy i uchwyci Top 4. To według mnie będzie lepiej niż słabiej - tylko nie zakładałem po SAFie pięknej historii jak Giggs obejmuje United i wygrywa z nim kolejne 25 lat. Niestety parę lat posuchy jest potrzebne po tym jak odeszła taka legenda, tym bardziej że odeszły w jednym czasie dwie ważne postacie starego United.
@Aiden7: Racja. tak naprawdę United ma ogromny potencjał, przeogromny (oprócz Fellainiego xD), ale depay, martial, lingard, ander - przeciez oni sie pala do gry ale trzeba im kogos, kto ich nakieruje i da to cos, czego luj nie daje. Luj jest zbyt taktyczny, zbyt matematyczny, zbyt jałowy do tego wszystkiego. Mysle, ze mozliwosci i potencjal mamy wiekszy niz lfc, jak bedzie - to sie okaże.
@Pirzu: Jeżeli faktycznie te nazwiska odpalą, to przy ewentualnej zmianie trenera po tym sezonie wyjdzie im to tylko na dobre, bo kolejny trener nie będzie musiał im tłumaczyć obowiązków taktycznych, te znają już pewnie na pamięć. ( ͡º ͜ʖ͡º)