Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, chciałem sprezentować wam naczelnego debila tego serva, Penknienty Jesz

Otóż kolega zaproponował sprzedaż bohów za 5cc, kręcił ceną, że mam podejść na expowisko po nie, ostatecznie kazał mi iść z hunta do depo po kasę. Śmiało, poszedłem, nie miałem na jednej postaci tyle, więc mówię mu, że dam mu część z jednej postaci część z drugiej. Dałem mu 1cc z jednej postaci (cena ostatecznie skończyła się na 4cc) przelogowałem się i chciałem dać 3cc z drugiej, to mówił, że nic nie dostał i mi nie da bohów xD ostatecznie poszedł po rozum do głowy. Powiedziałem na czacie ze to debil i próbował mnie oszukać i żeby inni na niego uważali, to poczekał aż wbiję 50 i przed chwilą mnie pojechał na dragonach. Odgraża się, że zrobi to ponownie xD także polecam tego debila a w dodatka załączał punkt regulaminu który złamał

4. nie oszukujemy, nie próbujemy psuć serwera ani innym rozgrywki poprzez bugowanie, glitchowanie, i cokolwiek co nie jest w zamyśle PVP / gry, systemu WWW, jego silnika, strony internetowej,godności człowieka.


Siedzi teraz i czeka aż będę grał dalej, żeby mnie pkwać znów XD

#mirkots ##!$%@?
  • 19
@peszmerd: dałeś się zrobić trochę :( jakbyś miał jakieś screenshoty, czy cuś, to mógłbym z nim pogadać, bo tak na słowo to trochę ciężko :(. Jesli ma większy level od Ciebie znacznie, i będzie Cię gnębił, to daj znac, wtedy z nim pogadam żeby zbastował i dał pograć.
@marahin: zrobić na co? To jakaś ogólna metoda oszukiwania czy cos? Grałem na rl sporo i nigdy taka sytuacja nie miała miejsca, koleś chciał oszczędzić czas, to nie bawiłem się w parcele.

Myślałem, że to serwis o normalnej atmosferze i można grać na spokojnie. Ma 106 poziom i się odgraża.
@peszmerd: niektórzy są po prostu głupi. Mnie na RL nie raz oszukali w taki czy inny sposób, tutaj większość jest normalna, ale zdarzają się patusy i głupole, którzy w ten sposób oszukują. Dałeś się zrobić, bo za bardzo zaufałeś ziomalowi, chyba z nim niewystarczająco długo pisałeś (: zaraz z nim pogadam.