Wpis z mikrobloga

Dlaczego po studiach ludzie nie mogą znaleźć pracy? Własnie szukam pracownika na pewne stawnisko, nie istotne na jakie. Im przed sobą dwie grupy osób, pierwsza świerzo po studiach bez żadnego doświadczenia, oraz druga również z wyższym wykształeceniem, ale z kilku letnim doświadczeniem. Wymagania tych po studiach, 4000 netto + tel. służbowy, fajnie by było jakby samochód się znalazł - przecież mam świetną ocenę na dyplomie ( kogo to obchodzi ). Ludzie z doświadczeniem, 2500 netto bez nażekania i z wielką wdziędznością. #!$%@? kogo wybrać ? Na marginesie, wolę człowieka bez studiów, ale z pokorą.

#polskirynekpracy
  • 23
@simsoniak: a #!$%@? z tym jakie błędy robi, z tego co ja widzę, to z nas wszystkich to on ma firmę/jest rekrutantem, więc kogo to obchodzi, że nie potrafi w 100% poprawnie napisać kawałka tekstu?

Z doświadczenia powiem Ci, że połowa ogłoszeń z ofertami pracy na trojmiasto.pl wygląda dwa razy gorzej I SZOK I NIEDOWIERZANIE CI LUDZIE MAJĄ WŁASNE FIRMY ALBO ZNALEŹLI PRACĘ ;_;

Litości.
@ufos: Nie wyrzucają. Moje dotychczasowe doświadczenia pracownicze układają się zupełnie inaczej, nikt mnie ze śmiechem znikąd nie wyrzucał. A #!$%@?łam się, bo pisownia. Szanujmy się, ktoś ma firmę, zatrudnia - więc niech przynajmniej robi to w godny sposób.

@Luxik: Bez przesady, praca to nie wszystko, ja #!$%@?ę, dlaczego ludzie zapominają o własnej narodowej godności, jakkolwiek? Ten rozpęd donikąd nie prowadzi.

PS. Miłego hejtowania, ja tego nie zrozumiem, popierała nie będę.