Wpis z mikrobloga

@ulkaaa: co takiego np? Bo chodzi żeby jednego z Mirków w dowolnej wolnej chwili przewieźć po Lublinie pare minut, gdyż twierdzi. Ze diesle to tylko huk, smród, tłuczenie i nie da sie wytrzymać na trasie. A ja teraz jestem benzynowy i za daleko mieszkam
  • Odpowiedz
@Neesh: ale po kiego darzysz? :) przeciez jak juz widać ciebie nie dotyczy. To było pytanie do chętnych a nie forma polecenia czy rozkazu:) a ty bedziesz teraz taksówki proponował itp.
  • Odpowiedz
@tylkoniechori: @ashardin:

i pewnie dlatego ze diesle nowe sa juz "ok" to takie fordy, kie i nissany sa na sile wpychane klientow w dieslu nawet po 30% rabacie bo nie schodzi wcale (znajomym pracownicy salonow/serwisow kategorycznie odradzaja zakup diesli)

no i diesel "pali mniej" i "dziala ok" jak sie nagrzeje czyli po 30-40km (wskazowka temp plynu chlodniczego nie pokazuje temperatury oleju i silnika)

i nie bez powodu w
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: o tym dźwięku to słyszałem tylko w kontekście tego ze silnik ma brzmieć jak V8 i tyczy sie to chyba większych benzyn i diesli, ale zaznaczam chyba. Bo nie chce mi powiedzieć ze mowisz o dieslach ze jest jakis tłumik ktory paskudne klekotanie diesla zamieńia w cichy miły dźwięk :) co do reszty wymienionych rzeczy to idź do salonu i powiedz ze chcesz kupić diesla i niech ci dadzą
  • Odpowiedz
@ashardin: ale 3l beznyny ma wiecej mocy niz 3l diesla ;)

porownaj 3l diesla i 2,2 beznyzny cyz cos kolo tego zeby moc byla podobna (i ksztalt auta) - nie chce mi sie googlac teraz modeli bmw bo ich nie znam

2 lata temu ojciec zaczynal sie rozgladac na nowycm samochodem:
mondeo nowe w pakiecie XXX z benzyna (1,6 chyba)
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: wiesz ze z tym mondeo z tego samego roku nowym w dieslu 2.0 i benzynie 1.6 gdzie benzyna 95tys a diesel 69tys to jest niemożliwe... Co do mocy w BMW wyglada to tak, ze moc jest albo o 25 koni niższa, albo ta sama albo o 30 koni wyższa - zależy ktory.
  • Odpowiedz