Wpis z mikrobloga

#zakupy #pomocyratunku #poznan #zalesie

Mirki potrzebuje pomocy!! Od kilku godzin jestem z #mojrozowypasek na z*****ch i powoli zaczynam nie ogarniać rzeczywistości.. W tym samym czasie ubrałbym się na 3 sezony do przodu przewidując najnowsze treandy..
Dokładnie znajduje się w Poznań City Center, w podobnej syt byłem kilka tygodni temu kiedy to uratował mnie alarm przeciwpożarowy... może ktoś zadzwonić do ochrony, że jest podłożona bomba czy coś?? sam bym to zrobił Ale #rozowy się kapnie, ze to ja i będzie przypadł..
Risorius - #zakupy #pomocyratunku #Poznań #zalesie

Mirki potrzebuje pomocy!! Od kilk...

źródło: comment_uIeEsBU4wZeUsgVb49w04QUuBfoBanpc.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Risorius: Widzę, że zostawiłeś swoje jądra kilka lat temu gdzieś na smietniku, albo nigdy ich nie miales. Jestes nieudaczniku mezczyzna, nie podoba ci sie to oznajmiasz to i albo konczycie te parodie w centrum handlowym, albo ty sobie idziesz i ja zostawiasz.
  • Odpowiedz
@Risorius: Ja bym na Twoim miejscu poszła do jakiegoś empiku poczytać sobie książki. Ew. do Saturna czy czegoś podobnego, czasem można pograć na konsolach. Też nie znoszę zakupów. :/
  • Odpowiedz
@parasolki: ja mojego nigdy ale to przenigdy nie biore na zakupy. jak juz razem jedziemy do galerii to on idzie do empiku i mnie nie pogania. ale z opowiesci, nie tylko autora tutaj, ale i moich znajomych rozowych wynika ze takie miejsce byloby potrzebne.
  • Odpowiedz