Wpis z mikrobloga

@chione: A ja pozdrawiam

- panią sprzedawczynię z "Galerii Pierogów".
- panią kelnerkę z hinduskiej knajpy, zapomniałem nazwy <3
- panią z "Pho Hanoi", a właściwie dwie panie :)
- panią z budki z hamburgerami pod Kaufshwitz, ślicznie się uśmiechasz (pewnie do każdego :( )
- wysoką blondynkę z Olimpu w Green Office, która już tam nie pracuje a zawsze się do mnie uśmiechała i chyba chciała żebym zagadał ale ja
  • Odpowiedz
@Sheppard25: @chione: Ja chciałem pozdrowić:
- panią blondynkę z Crazy Bubble w M1, u której kupowałem napoje dla 2 bratanic [w połowie lipca], z którymi byłem. Wróciłem po numer telefonu ale już jej nie spotkałem ( ͡° ʖ̯ ͡°);
- panią, która 01.01.2012 pracowała w pizzerii Picollo na Kazimierzu [w czarnej, obcisłej sukience];
- panią z Pasibrzucha na Kazimierzu, która w marcu 2013 sprzedała mi krokiety;
  • Odpowiedz
@Sheppard25: Takim, że robisz na internecie spisy jakichś panienek i w zasadzie chwalisz się #!$%@?.
Ze mnie żaden latino lover, ale mam na tyle rigczu, że albo zagaduję albo odpuszczam, a na pewno o tym nie gadam i nie wypisuję na necie gdzie jaką laskę widziałem i bałem się zagadać, haha :) Wiesz, że one prawdopodobnie nie wiedzą, że istniejesz? Wiesz gdzie je znaleźć, to co ma na celu Twój wpis?
  • Odpowiedz
@koniolubgrubas: dołączyłem się do pozdrowień autora a Ty dorabiasz do tego jakąś dziwną ideologię o #!$%@?. Ja nie zagaduję bo mi na to aparycja nie pozwala ale dopóki PiS nie zabronił pozdrawiać ludzi w internecie to będę to robił jeżeli będę miał ochotę i nie widzę w tym nic złego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@koniolubgrubas: Colego ja mam 30. lvl i już nauczyłem się trzymać hormony na smyczy ;) To, że jakiś różowy zapadł mi w pamięć [którą mam bardzo dobrą] nie oznacza, że od razu planowałem z nią przyszłość ;) Nie dorabiaj sobie ideologii do śmieszkowych wpisów z mirko ;)
  • Odpowiedz
@Sheppard25: Ale wiesz, że OP sprzedał dowcip w postaci gry słów?
Nie no jasne, siedź przed kompem i pozdrawiaj dziewczyny z miejsc, gdzie jadasz, aż Ci je koledzy wszystkie po kolei wyruchają :D Aparycja, haha :D Najładniejszą dziewczynę w życiu miałem jak byłem pryszczatym suchoklatesem bez hajsu. No ale co kto lubi :)
  • Odpowiedz