Wpis z mikrobloga

Mirki, mam pytanie trochę odnośnie mikrofonu ZALMAN ZM-MIC1 (montowanego na kablu do słuchawek):
Czy ten mikrofon ma jakiś patent, aby te oba kable (kabel od słuchawek i kabel od tego mikrofonu) były ze sobą jakoś połączone tak aby do wtyków minijack szła mniej więcej jedna wiązka, a nie 2 luźne kable?
A jeśli w zestawie nie ma jakiegoś patentu na to, to czy macie jakiś sposób, aby te dwa kable szły jako mniej więcej jedna wiązka?

#komputery #sluchawki #pytanie
Adaslaw - Mirki, mam pytanie trochę odnośnie mikrofonu ZALMAN ZM-MIC1 (montowanego na...

źródło: comment_Sj8p0o4ObXAymOPvlJQ00yG9cI6YeFeL.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Adaslaw: Są na kablu takie jakby spinki do którego wsuwasz kabel ( jedną widać na screenie ), jeżeli będzie Ci za mało to możesz sobie jakąś izolacją czarną posklejać i będzie jeszcze lepiej niż fabryczne spinki. Co do mikrofonu to polecam, mam już trzeci bo dwa mi wciągnął odkurzacz z turboszczotką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co do mikrofonu to polecam


@ddk15: Wczoraj pytałem się mirków i polecili mi ten mikrofon. Właśnie go kupiłem w internecie i stąd moje pytanie :)
  • Odpowiedz
@Adaslaw: Sam kabel jest jakiś mega długi, już nie pamiętam ile ale wiem, że mam go bardzo dużo za komputerem zwiniętego :D Jakość rozmowy jest świetna w stosunku do ceny
  • Odpowiedz
  • 1
@incognito_man: mam trzeci egzemplarz tego samego bo dwa zostały wciagniete odkurzaczem z turbo szczotka i porwany był cały kabel. Jakość rozmów na prawdę bardzo dobra czy to gdy mikrofon byl przypiety do kabla czy to leżał na biurku. Czysty i elegancki dźwięk
  • Odpowiedz