Wpis z mikrobloga

Mircy, czy jest jakiś sposób żeby odzyskać środki wpłacone na konto Red Bull Mobile w celu uzyskania darmowego LTE? Wpłacam 50 zł co 3 miesiące, LTE działa, ale nie dzwonię z tego telefonu i pieniądze się odkładają. Czy można zasilić nimi kogoś konto, albo w jakiś inny sposób odzyskać choć część?
#redbullmobile #telefony #internet #lte
  • 5
  • Odpowiedz
@mrpandominik: Sa jakieś banki sms z których odzyskasz z 50% google it.
A lepszym wyjściem starter z RBM który ma roczną ważność konta, bo nie trzeba co 3 miesiące ładować. Dziwnym zbiegiem okoliczności posiadam takie startery.
  • Odpowiedz
@mrpandominik: tez kiedyś płaciłem 50zl/5miesiecy, ale jest opcja przejścia do fakt mobile , dzwonisz na infolinie podajesz nr tel i puk, po 2h Cię przenoszą i jak już będziesz w fakt to doladowujesz za 5zl, dzieki czemu dostajesz rok ważności konta, następnie kodem *163# przechodzisz do rbm 5 na kartę i działasz dalej z lte, bez doładowań co kilka miesięcy, a kasa nie przepada przy takim przenoszeniu, wiec masz zawsze ponad
  • Odpowiedz
@mrpandominik: ja tak robilem tydzien temu u siebie, mam jakies 55 zł na koncie doładowane, i zamiast doladować znowu za 50 zł to przeniosłem na infolinii fakt numer do nich, podalem nr tel i puk , przenieśli, jak bylem juz w fakcie to doladowalem za 5 zl, sprawdzilem stan konta - konto wazne do stycznia 2017, i bierzesz *163# i wybierasz rbm 5 na kartę, wybierasz i potwierdzasz, czekasz aż ich
  • Odpowiedz