Wpis z mikrobloga

Kto ma bekę z szeroko pojętego "coachingu", ten plusuje. A ci, którzy są gotowi zapłacić gruby hajs, żeby posłuchać jak jacyś ładni, uśmiechnięci panowie, ludzie sukcesu, rzucają ze sceny jakieś durne frazesy o samorozwoju, przewijają dalej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zebroplusy #takaprawda chyba #popularnaopinia chociaż kto wie

  • 17
  • Odpowiedz
@Czepialski: Pracuje z taką dziewczyną, która nie używa mózgu tylko myślą za nią masterzy coachingu. Dramat. Codziennie słucham mądrości filozofów. Rób szybciej, będziesz miał więcej kasy.. taaak.
  • Odpowiedz
@Czepialski: Mam ambiwaletna opinie co do psychologow oraz trenerow.
Na oddziale dzieciecym psycholog odstraszal mnie i sprawil mi pare nieprzyjemnosci.
Trenerow w znajomych mam. Sa gorsi lub lepsi. Niektorym pomagaja, mnie np. nie.
Wedlug mnie najlepiej z obu stron wyciagac rzeczy które nam pomagaja.
  • Odpowiedz
@Czepialski: jestem bardzo negatywnie nastawiony do coachingu, ale firma wysłała mnie w tym tygodniu na 2dniowe szkolenie z zakresu typologii klienta, sposobu budowania relacji biznesowych, a takze metodami negocjacji i powiem wam, że trafiłem na bardzo konkretnego szkoleniowca. Zrozumiałem parę rzeczy i myślę że bedzie to procentowac :) jelopami jak Grzesiak gardze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
Mówisz tak bo pewnie z couchem miałeś styczność tylko z opowieści innych.
Powiedz szczerze ile razy miałeś jakąś sesje z kimś dobrym i polecanym?
  • Odpowiedz
@Czepialski: Jestem couchem od wydawania pieniędzy, jak nie wiecie co zrobić ze swoją mamoną, to z chęcią się z wami podzielę swoją historią – oczywiście za odpowiednią opłatą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Czepialski: Masakra, człowieku, weź Ty poczytaj może chociaż więcej niż nagłówki, gdzie coaching, a gdzie "scena i panowie mówiący Ci że możesz zarabiać miliony"... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Czepialski: widać u was braki wiedzy na temat coachingów. Trzeba umieć odróżnić "coaching" prowadzony przez gimba, który coachingu nauczył się z filmików motywacyjnych, od człowieka który ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, od wielu lat prowadzi szkolenia i skończył szkoły związane z psychologią. Wbrew opinii publicznej coachowie nie zarabiają milionów a sesja kosztuje nie więcej niż u psychologa, ale o tym nie mówią w gimnazjum.
  • Odpowiedz
@nvmm: @Czepialski: no własnie, bo to o czym piszesz to "mentoring" a nie coaching. Ja bym kasy nie wydała na żadne sesje z coachem, ale czasem lubię obejrzeć na youtube jakieś filmy na temat motywacji, zarządzania czasem i takie pierdoły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz