Wpis z mikrobloga

#pokazauto

Oto najbrzydsze auto jakie miałem, nienawidzę go, płaczę gdy tankuję bo chleje jak zbychu winiacze, gumy do niego droższe niż buty od wiodących projektantów, w zakręty wchodzi jak Daewoo Lublin ale jest kilka miesięcy w roku gdy go kocham, to jest zima. Mieszkam na sporej górce gdzie prowadzi nieutwardzona droga, cały rok jeździ się spoko ale jak przyjdzie zima to trzeba #!$%@? by wyjechać i on taki jest, mieszka nas tam 6 rodzin, gmina ma nas w dupie i w przeciągu ostatnich 3 lat pług widziałem tam raz, podjazd ma 900m a miejscami 45 stopni pochyłu, sąsiedzi mają Audi i inne wymuskane passeratti ale jak spadnie śnieg do z buta bujają do PKS-u a ja nigdy, nigdy mnie ten mój #!$%@? nie zawiódł, za to go kocham
burcadbadeed - #pokazauto

Oto najbrzydsze auto jakie miałem, nienawidzę go, płaczę...

źródło: comment_XX4xDyd1Up2WcV4vlgazxP13VrG7xpLh.jpg

Pobierz
  • 41
@L3stko: Auto ze skórą, elektroniczną klimą, w ogóle full wypas a o połowę tańsze niż rówieśnicy z podobnym wyposażeniem, poza tym nie jest jakieś pseudo 4 WD tylko rasowe terenowe na ramie z redukcją a mimo wszystko bardzo komfortowe, są wady ale da się wybaczyć, jak trafisz dobry egzemplarz to polecam
@Kacc: co chodzi o właściwości jezdne na normalnej drodze to tak średnio mam pojęcie bo nie jeździłem ale widziałem ten napęd w akcji w bardzo trudnym podjeździe, kopał jak rasowa terenówka, pod górkę którą wcześniej opisywałem wyjechałem tylko ja z terenówką na ramie i cumpel w audi z quatro