Wpis z mikrobloga

@madev: Ceny jeszcze jakieś specjalnie zaporowe nie są, chociaż ciut drożej niż na Legii która ma jedne z droższych biletów w Polsce... ale szkoda mi tych ludzi co stali w tej kolejce dzisiaj... kolejka tak na oko na 6h stania :p normalnie tak się ludzie rzucili na te bilety że szok... bedzie komplet jak nic :p
@madev: mi sie wydaje że to jednorazowa akcja, sie ludzie rzucili żeby stadion zobaczyć... na kolejny meczyk będzie już pewno połowa chętnych
@NiEb0: 2 pytania chodzą po mojej głowie:

1. czy to jakiś wielki problem prowadzić sprzedaż przez neta? (no chyba, że jest... co umacnia moje drugie pytanie)

2. co to są za ludzie? kto normalny ma czas, żeby stać w kolejce po jakiś byle bilet?
@ciepol: to troche bardziej skomplikowane, pzpn kombinuje jak kon pod gorke, promuja swoje karty kibica, na poczatku byla sprzedaz przez neta dla ludzi z kartami kibica (za dodatkowe 35 pln) a dopiero od dzis jest sprzedaz otwarta - zarowno przez neta jak i w kasach na Legii. Tyle tylko ze sie ludzie od razu rzucili na sprzedaz on-line i padly serwery, wiec komu sie nie udało przez neta to stal w