Wpis z mikrobloga

#burcadbadeedrodzi

No i dobra, no i cześć. Najkrótsza historia tagu w historii wykopu. Byliśmy z małżonką, spełniamy wszystkie kryteria z nawiązką, możemy zacząć In Vitro ale refundacji już nie ma tylko prywatnie, wcześniej mówiono nam co innego. Miało być że pary które rozpoczną przed połową tego roku czyli przed końcem programu zawieszonego przez Ministra Zdrowia będą mogły skorzystać jednak Pan doktor stwierdził inaczej a mianowicie że refundacji już nie ma i należy się 15 tyś cebulionów, na razie nie mam takiej kwoty więc przykry koniec historii. Moim zdaniem Pan Doktor czekał aż dostanie "w łapę", drapał się po głowie mówił półzdaniami że nie ale jednak nie, jak dla mnie pracującego w usługach było to aż nadto oczywiste ale nie "dam" bo takie mam zasady, może niedługo odłożę i spróbuję ale na pewno w innej klinice. Jak odłożę i spróbuję to odezwę się pod tym samym tagiem

Pozdrawiam i przepraszam rozczarowanych
  • 6
@burcadbadeed: colego mimo wszystko próbuj w innych klinikach, może się okazać, że nie odbijesz się od drzwi jak w przypadku tego trutnia. Może to dalej jest refundowane, tylko to zależy od widzi mi się takiego "doktorka".