Wpis z mikrobloga

@Tybetanczyk2: ten analfabetyzm tak bije po oczach, że nie da rady odpisać normalnie. Nie szanujesz innych, czemu inni mają normalnie odpisywać !!!!
Xioami ma oficjalny sklep, i można w nim sobie sprawdzić ceny telefonów czy innych gadżetów. Dodatkowo trzeba doliczyć prawdopodobieństwo dorzucenia vatu a do droższych modeli cła.

@Yachu: bo jesteś jełop i ktoś za ciebie kupuje. Spojrzałem z ciekawości na ceny, przykładowo power bank , sobie liczy 67PLN przy kupnie 4 sztuk, gdzie bez problemu wyrwie się w okolicach ~40PLN , z kuponem za jakieś ~20-22PLN .... a jak walnęli się na bg to się kupowało po 4PLN , ale można przyjąć że na drobnicy ma
  • Odpowiedz
@n00_: troche scieme walisz wodzu... bo mi4c to obecnie 250$ on sprzedaje mi3 za 850zl, znajdz mi mi4c 32 za 850zl plz, biore od reki.
O kuponach i bledach sie nie wypowiadam, bo to jednostkowe akcje.

@lasic01: on nie prowadzi dzialanosci w PL, siedzi w chinach i sprzedaje bezposrednio z chin, wiec vatem itd sie nie przejmuje.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: tym bardziej nie będę szukał kmiotkowi, który mi wmawia kłamstwo. Nie chcesz nie wierz, osoby które potrafią szukać na pewno wiedzą gdzie za tyle kupić ;-)

@lasic01: pffff słabo koleś procentujesz .. 100% zawiera już "vat" który i tak nie jest pewny .. i na niektórych serwisach masz gwarancję że nie walną ci vatu .. a jak walną dostajesz zwrot ... więc tak naprawdę to państwo (oczywiście
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: dokładnie, dlatego jestem tak bardzo obeznany w tym temacie, a mój listonosz mnie nienawidzi ;-) bo średnio w miesiącu musi musi zanieść z 30 paczek do mnie ;-)
  • Odpowiedz
@n00_: no wlasnie widze jak jestes obeznany w temacie, wylozyles sie na pierwszym porownaniu i nie chcesz przyznac sie do bledu. No coz nadal czekam na to mi4c za 850zl...
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: sądzisz że szczeniacka prowokacja sprawi że ci pomogę. trochę pokory chłopcze. jak mnie przeprosisz publicznie i ładnie poprosisz, to pomyślę nad twoją prośbą a jak nie to gtfo
bo nic mądrego nie wnosisz ;-)
  • Odpowiedz
@n00_: ty rowniez, zwlaszcza wpisem o tym jak to listonosz cie nienawidzi, o cle na drozsze produkty ( ) i sklepie xiaomi - powodzenia. Pomijam juz kwestie mcdogg i gwarancji, bo to nie miejsce.
A chlopcze to mozesz mowic do swojego partnera, spoufalac sie z toba nie zamierzam.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: nie wiedziałem że masz partnera , a ty robisz za kobietę ;o

Jakby nie patrzeć ja przedstawiłem jakieś argumenty, ty jedynie swój #zaldupy bo dziecko nie potrafiło znaleźć takiego telefonu za tyle to na pewno za tyle nie sprzedają ...

a owszem Xioami ma oficjalny sklep, który sprzedaje także na Europę, tylko że tylko na trzy kraje Francję, Anglię oraz
  • Odpowiedz
@n00_: nawet jeśli ktoś kupuje za mnie to mi się to opłacało bo wtedy nie znalazłem lepszej oferty....do tego dochodzą opinie o danym sprzedawcy więc nie płacz tu na mirko i nie proś o rade bo jak chcesz przycebulić 50 groszy to kupuj od byle jakiego chinczyka byle najtaniej i nie stękaj później że lewy ci przyszedł..
(mcdogg kupuje bezposrednio od xiaomi)

  • Odpowiedz
@Yachu: wątpię aby kupował bezpośrednio bo by cie tak srogo nie rżnął. Po drugie naiwny z ciebie człowiek jak wierzysz na dane słowo komuś, po trzecie jak patrzysz tylko na #aledrogo i tylko sklepy, które są od jakiegoś czasu to zapewne mały mały wybór. Po drugie, i dobrze że takich mocarzy matematyki walą co myślą że 50 groszy = 700 PLN ;-)

Xiaomi zrobiło się popularne, niedługo tak będzie z LeTV bo wyparło w ostatnim kwartale Xiaomi. Masz kilka ofert na aledrogo gdzie chcą za telefonik 60% więcej

Jeszcze nie zwróciłem uwagę na to.... więc mój błąd ... ten koleś (xon24) ostro wali gości widzę. ... i to bez wazeliny i jeszcze go zachwalają... jakieś nieziemskie gheje muszą to
  • Odpowiedz
@n00_: i znowu sie blaznisz bo cla na telefony nie ma, to jak to pan sprowadzasz z chin tyle rzeczy, listonosz placze jak widzi adres, a takie bzdury opowiadasz...
50% taniej z chinskiego serwisu, #!$%@? chlopaku od poczatku albo trolujesz albo jestes po prostu glupi.
Pokaz mi te chinskie sklepy, ktore maja taniej niz goldway na aliexpress. Pokaz mi4 za 100$, mi4c za 125%, rn3 za 100$. Chetnie sie zapoznam
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: dajesz głos jak każe!.. a jednak można nauczyć cie sztuczki ;-)
tylko "głupis" jakiś jak nie ogarniasz googla, ale jak nabierzesz trochę pokory, może ktoś cię wyręczy i znajdzie 50% taniej abyś nie był robiony tak jak @Yachu: najbardziej lubi ;-)
Jak ogarniesz ISZTAR to pogadamy ;-)

@Yachu: koleś ty jesteś jakiś zboczony(ʘʘ). @mcdogg zrobił ci z czterech liter jesień średniowiecza ,
  • Odpowiedz