Wpis z mikrobloga

@bart88uk: On nie pisze o twojej mamie bo jej nie zna. On pisze o mitycznej matce, pewnym ogólnym pojęciu, tzw. "twojej starej" więc się nie przejmuj takimi tekstami.
  • Odpowiedz
@bart88uk: zajmij się poważnymi sprawami a nie pierdołami bo jak nie to ja zajmę się Twoją mamą. Ontopic: po #!$%@? robić posta z pytaniem czy 2+2 to 4? Jasne jak słońce ze powinieneś go zgłosić
  • Odpowiedz
Moderacja się tym zainteresuje?


@bart88uk: to pisowski troll nie robi tutaj nic innego poza obrażaniem innych. Za jakieś 2 miesiące powinien polecieć, no chyba, że doda obrazek z kosmonautą, to wtedy poleci od razu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Mirki można to zgłosić? Moderacja się tym zainteresuje? Bo to co ten koleś wypisuje o mnie i mojej mamie to szok #wykop


@bart88uk: Chyba pierwszy wpis, który chciałbym zaminusować. Zgłoś typa i się nie pytaj. Musisz w życiu być facetem i podejmować ważne decyzje, a Ty pytasz, czy gówno docinki możesz zgłosić i jeszcze się nimi przejmujesz. W ogóle jak jesteście z jednego miasta, to sobie powiedzcie, że
  • Odpowiedz
@pawelmikolajczyk313: widzę, że w kółko te same metody - Twoja stara, w kółko powtarzanie tego samego... Typowy, niemerytoryczny trolling, można Cię tylko zmęczyć. Ale może na tyle wielu ludzi wkurzysz, że jednak kiedyś doczekasz się bana ;-)
  • Odpowiedz