Wpis z mikrobloga

@panodzupy: @zielonkapyta: @legion2012: @HetmanPolnyKoronny: @seledynowa_panienka: Według nas najlepszym rozwiązaniem wydaje się być spróbowanie zatrzymania takiego delikwenta, a w międzyczasie telefon na policję, jeśli pijany zjedzie to poczekać aż pojawi się policja i tyle.
Z drugiej strony zawsze może się trafić ktoś kto może próbować uciekać i wtedy robi się jeszcze większe zagrożenie, więc wtedy nawet nie ma co próbować się z nim ścigać tylko dzwonić od razu
@mfind: jak rozsądni policjanci to powinni zareagować jak najszybciej. Też popieram, by nie angażować się zbytnio samemu, po pierwsze dlatego, że może uciekać, a po drugie dlatego, że może mu się po pijaku włączyć agresor, a nigdy nie wiadomo na kogo trafisz, może facet wyciągnąć nóż i żarty się kończą.
@mfindmy Miałem kiedyś podobną sytuację. Zatrzymała mnie kobieta na ulicy i pyta czy mógłbym jej pomóc bo nie może biegu wrzucić. Pomyślałem co mi tam, pomogę kobicie. W pewnej chwili wyczułem od niej alkohol, więc bez wahania wsiadłem do jej auta, zabrałem kluczyki i zadzwoniłem na policję... Jak się okazało kobieta była trzeźwa. Jest chora i bierze jakieś leki po których mogło jej "pachnieć brzydko z buzi" xD. Głupio mi się zrobiło,
@mfind: Naczyta się taki głupot, że za jazdę Rowerem nie zabierają prawo jazdy i nieszczęście gotowe, bo myśli, że mu nic nie grozi ( ͡° ͜ʖ ͡°)