Wpis z mikrobloga

@ewridejhardtrajning: Androida kupilem za tyle za ile sprzedalem 5ke, jest lepiej, to nie to samo gówno co dwa lata temu ale wciąż zdaża się, że system daje dupy. W androidy za 1,5 kafla nie chce się bawić, bo wszystko #!$%@? po 5.5 cala i traci na wartości ekspresowo.
@Kejran: proponuje dołożyć do 5S. Powód ? We wrześniu wychodzi nowy iPhone jak co roku to tez nowy OS prawdopodobnie dlatego w tym roku 4S dostała ostatnia aktualizacje to teraz to czeka 5. Często jest także nowy OS lub mulić na ostatnich wersjach telefonów przez niego wspieranych. Plus iPhone 5S nie ma babola z bateria oraz mam Touch ID cos mega wygodnego ;)
@Kejran: ja przesiadłem się z ip5 na z3 od razu po premierze i nie zamierzam wracać za cholerę, bateria trzyma 3x tyle, messenger nie #!$%@?, zdjęcia lepsze i ogólnie szybszy, nie wiem na czym się wam tak tnie, ale mi do tej pory wcale... plus telefon nie jest już tak ograniczony, jedyny ficzer dla ios to nadawanie dostępu do funkcji osobno dla każdej aplikacji, poza tym android>>>>ios
@Kejran: mam teraz 5c, bo rozbilem 6s plusa i polecial na gwarancje, jako, ze 5c=5 to musze powiedziec, ze ten telefon dziala tragicznie na iOS9, jest taka zamula, ze brak slow. Na twoim miejscu bym sie wstrzymal i dolozyl do szostki, w tym momencie zakup 5s nie ma sensu. Jezeli tylko wykonujesz polaczenia telefoniczne to mozesz sobie kupic piatke.