Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #gorzkiezale #rakcontent
mój kumpel (w porządku chłopak, bardzo uczciwy, szanujący innych, wart każdej przyjaźni) ma dziś urodziny lvl 19.
oto jakie życzenia złożył mu jego #rozowypasek:
"W dniu Twoich 19 urodzin chciałabym Ci życzyć dużo zdrówka, pieniędzy na paliwo i wszystko inne haha, dobrych relacji z rodziną, więcej cierpliwości do mnie, żebyś nie był tak denerwujący i uparty, żebyś się mnie słuchał (!), nie zdradzał, nie oszukiwał i dotrzymywał obietnic:***, żeby Twoje zachowanie było adekwatne do wieku.
Życzę Ci tez wszystkich dobrze podjętych decyzji, zdania matury śpiewająco, żebyś chodził na wszystkie lekcje i nie spóźniał się i był grzeczny, żebyś był bardziej stanowczy w stosunku do innych.
Kochaj mnie mocno i bądź ze mną do końca życia, kocham Cię najmocniej "

#!$%@?ł mnie ten tekst o nie zdradzaniu, nie kłamaniu i adekwatnym zachowaniu bo laska zakłada ze on ją zdradza, okłamuje, i że powinien zachowywać się inaczej niż teraz. "zmieniłeś się, nie jesteś już tą samą osobą..." - znacie te historie, nie? #!$%@?, kto wymienia takie rzeczy w życzeniach? Dobrze że nie życzyła mu aby nie kradł i nie ćpał. W ogóle #!$%@? te życzenia bo w nich za dużo wspomina siebie.
  • 12
  • Odpowiedz