Wpis z mikrobloga

@banbuko: A ja nie chciałem iść na to gówno tak bardzo, że moi starzy na siłę zapisali się do komitetu studiówkowego. Chyba jeszcze gorzej wspomina to typ który odbił mi moją parę studniówkową. Jedynie to i dobrze popite poprawiny mnie pocieszają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MajkiGee: U mnie to była samcza inba, 5 klas techbazy bawiło się w szkole.. Klientka z którą przyszedłem zmyla się po północy, bo zbytnio nie zwracałem na nią uwagi.. no fakt, 2 tygodnie przed studniówką rozstałem się z dziewczyną i musiałem jakoś odreagować.
  • Odpowiedz
A ja nie chciałem iść na to gówno tak bardzo, że moi starzy na siłę zapisali się do komitetu studiówkowego. Chyba jeszcze gorzej wspomina to typ który odbił mi moją parę studniówkową.


@MajkiGee: to już wyjaśniłeś jakim typem człowieka jesteś i dlaczego nie lubisz studniówek xDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc:
HE HE HE PIWNICZAK WYKOPEK STULEJARZ OMUJBORZE TAKIE ŚMIESZNE JAK MOŻNA NIE LUBIĆ STUDNIÓWEK JA SIĘ PYTAM, PŁACISZ 500ZŁ, LECI DISKOPOLO, PANNY TO 18 UDAJĄCE 30, ALE JA Z SEBOM PAMIĘTAM SIĘ UCHLAŁEM O JACIE, NAJLEPSZA IMPREZA W ŻYCIU

Nie lubię studniówek tak samo jak polskich wesel. Każda z tych imprez to #rakcontent w czystej postaci. Bezsensownie jest wydawać ileśtamset złotych tylko po to, aby napić się
  • Odpowiedz
@MajkiGee: Przed chwilą sam powiedziałeś, że podobały ci się dobrze popite poprawiny, a teraz wyskakujesz z argumentem o chlaniu na studniówce.

Ja też nie przepadam za wieloma rzeczami, ale jeśli chodzi o gust odpuszczam sobie kłótnie bo nie mają sensu. Studniówka mi się podobała, nie poszedłem z nastawieniem gówno bo jestem piwniczakiem. A ostre imprezy mam już na koncie, także myślę że nie o to chodziło. Wesela polskie też mi
  • Odpowiedz