Wpis z mikrobloga

@klossser: łatwiej się rozpina i przynajmniej zawsze masz pewność, że je całe zapiąłeś i nie chodzisz z rozpiętym rozporkiem. Ja preferuję guziki, ale nie wybrzydzam jeśli jakieś spodnie leżą dobrze i mają zamek błyskawiczny.
  • Odpowiedz
Kretyn, który wymyślił rozporek zapinany na guziki w męskich spodniach powinien zgnić w Sztumie


@klossser: Jeżeli pierwszy raz spotykasz się z takim rozporkiem to znaczy, że nigdy nie byłeś w wojsku. Zamiast wypisywać mierne komentarze, kup chłopakowi rurki.

Bo nie macie beniza


@klossser: Łap bezbenisowcu. Rozporek na guziki jest wygodny, spodnie lepiej się układają. Rozporki zasuwane są dobre jeśli jesteś płaski między nogami.
L.....s - > Kretyn, który wymyślił rozporek zapinany na guziki w męskich spodniach po...

źródło: comment_N2Dn5j1Gwf2QEPT01NhwxJsd8flnFK1D.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@klossser: przynajmniej sobie nie przytniesz.
Ja się bardzo przyzwyczaiłem do rozporków na guziki - do tego stopnia, że w nowych jeansach rozwaliłem zamek bo chciałem "po staremu" rozpiąć rozporek :)
  • Odpowiedz
@testuje: Jeśli mogę coś zrobić 5x szybciej, to chciałbym mieć taką możliwość.


@gien: no możesz znacznie szybciej rozpiąć rozporek - z reguły właśnie rozpinanie jest tym momentem kiedy się człowiekowi spieszy :) No i trudno przecenić bezpieczeństwo i bezawaryjność guzików.
  • Odpowiedz
Jak się nosi do spodni pasek i chce się rozpiąć guziki to jednak jest z tym trochę zachodu, bo dobrze by było jeszcze przy nim pogmerać, żeby łatwiej się dostać. przy zamku tego problemu nie ma
  • Odpowiedz