Wpis z mikrobloga

Mirki z #pcmasterrace, czy jeśli gta v działa na uber ultra mega cool hiper detalach na gtx 970(wiem zaraz ktos powie ze nie działa, ale prawda taka ze poniżej 55 fps nie schodzi) bez żadnego crashu, a wiedźmin 3 #!$%@? na każdych detalach (sterownik ekranu przestał działać) to problem leży w karcie graficznej czy w czymś innym? Czytałem w internetach ze wiele ludzi ma problem z gtx 970 i tym błędem w przypadku wiedźmina 3. Odpalałem video card stability test na godzinę i wszystko ok. W dying lighta grałem i tez ok. Chociaż raz mnie wywaliło. Wysyłać kartę na gwarancje? #gry
  • 16
@Fiodooor: ja tam sie nie znam ale mi Wiedzmin 2 chodzil #!$%@? na kazdych ustawieniach ale jak wylaczylem jedna opcje to zaczal smigac plynnie na wysokich. Sprobuj odznaczyc po kolei kazda funkcje graficzna to moze znajdziesz tak jak ja.
@kuban99: płynnie chodzi bardzo. Kwestia tego ze wywala z gry z błędem sterownika. Raz na jakis czas. Czasem wywali po 20 min. Czasem po godzinie. Gta v chodzi bez zająknięcia.
@Fiodooor: napięcia to lepiej nie ruszaj jeśli nie masz porządnego chłodzenia. A z tym taktowaniem to najlepiej po 10 mhz się poruszać i za każdym razem sprawdzać stabilność