Wpis z mikrobloga

Ale #!$%@? ten kraj. Wypadł mi portfel w autobusie, dzwonie do przewoźnika, wszystko załatwione, mam go odebrać nastepnego dnia, teraz idę i przewoźnik mnie mówi, że nie wie ile miałem kasy w środku, ale jak zauważył, że ktoś trzyma mój portfel to od razu go wziął, ale możliwe, że coś ze środka wziął. W środku miałem 240 zł a zostało 40 (#!$%@? wziął sobie 50x4) ale reszty chyba nie zdążył. Kierowca zajebisty, że tak szybko to zauważył i zorientował się o co chodzi, ale ludzie to #!$%@?, żeby cudze pieniądze zabierać.


##!$%@? #gorzkiezale
  • 19
  • Odpowiedz
Bądź fajtłapą i strać portfel. Znalazł ktoś portfel, oddał. Dokumenty są, trochę kasy zostało. Ale nie, hurr durrr... Piniondze mnie kradno! Co za ludzie! Ciekawe jakbyś tu pisał gdybyś musiał wyrabiać nowe dokumenty, karty, bilety itp. Acha, pieniędzy nie byłoby wcale. Ale nie hurrr durrr zniknęło 200 zł jako kara i nauczka za własne gapiostwo. Ja bym się cieszył ze ktoś oddał, a pieniądze to rzecz nabyta, raz masz - raz nie.
  • Odpowiedz
@sorasill: Sprawdzone od razu, wszystko jest.

@CzynZlo: Fajtłapą? Kolego, jeżdżę nie od dziś, znam te linie jak własną kieszeń i nigdy NICZEGO nie zgubiłem. Jestem na 100% pewien, że portfel po prostu mi wyciągnięto. Byłem po 3 godzinach snu i przysypiałem w autobusie, typ to musiał zauważyć i wykorzystał sytuacje.

Ciekawe jakbyś tu pisał gdybyś musiał wyrabiać nowe dokumenty, karty, bilety itp


Trzeba być #!$%@?ą bez wartości by okradać, a
  • Odpowiedz
@XAIMEII: ja w życiu znalazłem trzy portfele: pierwszy znalazlem był pusty, zostały tylko dokumenty - oddałem na policje. Drugi leżał na ziemi podnioslem go i podszedł do mnie wlasciciel, zaczął wyzywać od zlodzieji i ze mu pieniedzy brakuje w portfu to dałem mu w ryj i kazalem sp.....ć. Trzeci raz sytuacja była śmieszna bo z różowym na spacerze znaleźliśmy papiery /pamiętam że w tym worku na dokumenty był taaaki burdel/ ale
  • Odpowiedz
@XAIMEII: A gdzie trzymasz portfel ? Właśnie takich wybierają, dlatego nie warto przysypiać w takich miejscach. Ale teraz już to wiesz. A takiemu złodziejaszkowi to rączki w kajdany i do koszenia rowów :]
Z tym "nie potrzebne" to nie taka łatwa sprawa, zwłaszcza jak delikwent ma ziomka w jakimś para banku, punkcie gsm itd. A wartości to oni (celowo małą) mają, tylko inne i najczęściej sprzeczne z Naszymi.

@Swiatek7:
Nie
  • Odpowiedz
@CzynZlo: Chciałem napisać przy "uczciwy złodziej" - oksymoron i powinienem tak zrobić oraz wytłumaczyć jak pastuch krowie na rowie, bo widzę, że masz chyba gorszy dzień.

Życzę każdemu takiej biedy umysłowej jak i materialnej.

Proszę nie złorzeczyć ludziom ;/

Jeżeli nie wiesz co oznacza lennyface, to


Ale nie hurrr durrr zniknęło 200 zł jako kara i nauczka za własne gapiostwo

Niczym nie usprawiedliwiam żadnych czynów karalnych


Zdecyduj się.
Sam sobie zaprzeczasz
  • Odpowiedz