Wpis z mikrobloga

@rybeczka: Strącenie pieszego jest kwestią czasu z takim duperelem na szybie. Naprawdę nie można kupić mniejszego lub powiesić gdzieś z boku chowając kabel za uszczelką? Jeśli za krótki, to przedłużka kosztuje 5 zł.
  • Odpowiedz
@rybeczka: @cheslavv: szkoda sobie zasłaniać pole widzenia, sam mam chyba zbyt nisko przyklejone lusterko (albo to dlatego że mam prawie 2 metry wzrostu) i tez muszę się specjalnie gimnastykować żeby dostrzec to co jest za nim. Na kamerkę jest miejsce albo za lusterkiem albo za lusterkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba że to tylko na zdjęciu się taka duża wydaje, ale od kabla chyba
  • Odpowiedz
@magiczny_orangutan: Mam u siebie dwa telefony (jeden robi tylko za Yanosika), CB radio, kamerkę, ekranik od zestawu głośnomówiącego i panel do niego, ale kabli widzę łącznie może ~15 cm jedynie na końcówkach. Ani jedno z tych urządzeń nie zasłania mi nawet skrawka szyby.
  • Odpowiedz
@cheslavv: u mnie jest uchwyt na szybie, jednak jest on umieszczony poniżej mojej linii wzroku i w zasadzie musze spojrzeć w bok i na dół, żeby go zauważyć wyraźnie, jednak jest widoczny "kątem oka" i zupełnie mi to wystarcza. Kabel do ładowarki jest typu telefonicznego, więc sam się ładnie ściąga na tyle ile trzeba, żeby nie zasłaniać. Będę musiał jeszcze pomyśleć o uchwycie na wlot powietrza, żeby całkiem zdjąć telefon
  • Odpowiedz
u mnie jest uchwyt na szybie, jednak jest on umieszczony poniżej mojej linii wzroku i w zasadzie musze spojrzeć w bok i na dół


@magiczny_orangutan: No właśnie idealnie zasłaniasz sobie pieszego, który kiedyś wtargnie na jezdnię.
  • Odpowiedz