Wpis z mikrobloga

No i po daily dzisiejszym - zakończyło się na poziomie 3-2 czyli lodowym świecie. Nie mogłem zdobyć w ogóle klucza do skrzynki na poziomie jaskiń...też lipnie było z bombami. Samego sklepikarza postanowiłem zaatakować, gdy ujrzałem 4x bomb box ;-) Też rozwaliły mnie dwa "wodne" poziomy w dżungli. Ogólnie trochę rozczarowany jestem, bo czuję dało się dojść do Olmeca. Jak zginąłem? Po chęci zgarnięcia "komnaty" z diamentami, a także posążku skacząć uświadomiłem, że pod stopami nie ma nic i spadłem w przepaść ;-)

Wynik: 110525$ (coś takiego) - bez ukończenia - zginąłem na poziomie 3-2.

#spelunkydaily #spelunky
  • 5
@wirogez: Czuję, że gdzieś w prawym górnym rogu tego poziomu, bo na dole i w środku na pewno nie było.
Kurde trochę żałuje, że nie mogę nagrywać. Ale no laptop to trochę lipa do nagrywania raczej :/
@Mrboo: Fraps ma ogromnie małe wymagania i jest bardzo dobry, ale niestety oryginał kosztuje, więc jakbyś chciał nabyć legalnie to drogo :/

. Fraps requires a CPU with SSE2 instructions (Pentium 4 and later) and Windows XP or later.

Nie wiem, czy spelunky + fraps da u ciebie radę, ale stawiam ze tak
@wirogez: Nagrałem testowe wideo czymś innym, ale przyznam już po nagraniu uświadomiłem, że słychać wszystko w tle i z gry :D Chyba poogarniam go mocniej i kto wie - może jakieś daily wrzucę swoje ;-)